Preiļu sportisti gūst augstus rezultātus Tukumā

27.09.2015.

27. septembrī, īsti vasarīgā rudens dienā Tukumā norisinājās Tukuma vieglatlētikas kluba rudens atklātās sacensības vieglatlētikā. Turnīrs tika organizēts kopā ar Tālivalža Krūmiņa balvas izcīņu šķēpa mešanā un Aivara Garanča balvas izcīņu diska mešanā.

Šāda veida sacensības tika organizētas pirmo reizi, tās bija atklātas, un dalībnieku skaits bija iespaidīgs, jo sacensībās varēja piedalīties gan jaunie sportisti, gan veterāni.  Visvairāk censoņu bija ieradies no Kurzemes, tomēr arī Latgales pārstāvji bija sarosījušies un parādīja savu sportisko sagatavotību Tukumā. Preiļus pārstāvēja mūsu vieglatlēte Dace Liniņa un soļotājs Normunds Ivzāns.

Atgriezies no sacensībām, savās izjūtās kārtējo reizi ar mums padalījās pats Normunds. Tāpat kā iepriekš notikušajās sacensībās, sportistam ir gandarījums par Daces Liniņas un arī paša gūto rezultātu.

Dace Linina startēja 100 m distancē un izcīnīja augsto 2. vietu ar rezultātu 13,2 sekundes. Normunds Ivzāns, veicot 5 km distanci kopā ar jaunajiem sportistiem, ierindojās 2. vietā ar rezultātu 21:38. Tas, kā atzina pats sportists, bija visīstākais pārsteigums, jo iepriekšējā dienā bija izcīnīta uzvara 10 km  distancē. Patīkami pārsteigta esot bijusi arī Normunda Ivzāna trenere Anita Kažemāka, jo divas dienas pēc kārtas, sportiskās sezonas pašās beigās, Normunds uzrādīja augstus rezultātus.

Par sniegto atbalstu nokļūšanai uz sacensībām sportists pateicas AS “Preiļu siers”, un gatavojas sezonas noslēguma turnīram 10. oktobrī Zilupē, kur norisināsies trenera Miškina piemiņai veltītās sacensības.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.