30. oktobrī @PAKAC „Skaļāks vakars” viesi – „The Wierd Wednesdays”

30.10.2015.

Ne pops, ne elektro, ne klasiskā, ne klubu mūzika tevi tā īsti nesaista? Patīk kaut kas skaļāks, trakāks un iespaidīgāks? Tad PAKAC jaunais projekts “Skaļāks vakars” ir domāts tieši tev! Reizi mēnesī piedāvāsim piektdienas vakaru pavadīt nedaudz skaļāk, nekā ierasts.

Nu jau kā otrie jaunā PAKAC projekta „Skaļāks vakars” viesi būs grupa „The Wierd Wednesdays”:

“Spēlējam mūziku dažādām gaumēm, un kopā esam, pateicoties latgaliešu rokgrupas “Bez PVN” līderim un sensejam Guntim Rasimam. Īsāk sakot – spēlējam foršu mūziku foršiem cilvēkem.

Grupas nosakuma tapšanas stāsts ir bijis jautrs. Kad tikko sākām spēlēt, mēģinājumi mums bija trešdienās. Vajadzēja izdomāt nosaukumu kādam koncertam, bet ideju nevienam īsti nebija. Lejupielādējām mobilajā  “Band name generator”, pamēģinājām, un, pēc neskaitāmiem mēģinājumiem, mums piedāvāja “Wierd Wednesday”. Iesākumā ilgi smējāmies, tomēr izsecinājām, ka tas nebūtu nemaz tik slikts grupas nosaukums.” 

“The Wierd Wednesdays”  ir četru muzikālu un talantīgu Rēzeknes jauniešu grupa, kas tik tikko nosvinējusi divu gadu dzimšanas dienu.

Karīna Seile-Zundāne  – vokāls, bass, Guntars Poplavskis – taustiņinstrumenti, vokāls,  Emīls Bauga – ģitāra, Jurģis Lipskis – sitaminstrumenti.

Kad? 30. oktobrī (piektdien)}
Cikos? 22:00 (bet droši nāc agrāk, jau no 21:00 tējas dzeršana!)
Kur? PAKAC, Kārsavas 4
Ko pēc tam? Ballīte ar Dj Ervin Main, Ribeiro un Mr Happy

Gaidīsim! 

Ieeja par ziedojumu ~ 1 EUR

Atbalsta: Express Pizza, Preiļu novada dome, Just Productions, EM Studio, HASANS

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.