Saņem 3000 EUR savas idejas realizēšanai

22.09.2015.

LabieDarbi.lv organizētāji ir pārliecināti, ka labām idejām ir jārealizējas, tāpēc aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju noticēt saviem sapņiem un līdz 24. Septembrim iesniegt projektu konkursam, lai jau oktobrī cīnītos par iespēju saņemt 3000 EUR.

Skolas kabinetu labiekārtošana, rotaļu laukumu izveide, sporta inventāra un formu iegāde, došanās uz starptautiskām sacensībām un konkursiem – šīs ir tikai dažas no idejām, ko iespējams realizēt, jo izglītība, māksla, sports un vide ir tās jomas, ko atbalsta projektu konkurss. Ir tikai jāuzdrošinās un jāsper pirmais solis pretī savam mērķim, iesniedzot ideju LabieDarbi.lv mājas lapā līdz 24.09. pulksten 23:59. (http://labiedarbi.lv/lv/iesniedz-projektu)

5 gadu laikā ar LabieDarbi.lv atbalstu ir realizēti vairāk kā 260 vērtīgi projekti visā Latvijā. Šie skaitļi  parāda, cik daudz talantīgu, mērķtiecīgu un idejām bagātu cilvēku mūsu valstī, kas bieži vien ir gatavi pat uz neiespējamo, lai realizētu savas idejas. Iespējams ir viss, ir nepieciešama tikai ticība sev, drosme un pārliecība, ka sapņi var pārvērsties realitātē jau nākamā mēneša laikā.

Sīkāka informācija par konkursu un finansējuma iegūšanas iespējām: http://labiedarbi.lv/lv/konkursa-nolikums

 Par labdarības iniciatīvu LabieDarbi.lv

LabieDarbi.lv ir AS 4finance zīmola, nebanku kredītdevēju nozares līdera SMScredit.lv labdarības iniciatīva, kuras mērķis  ir projektu konkursa kartībā nodrošināt iespēju Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām saņemt finansiālu atbalstu savu ideju un mērķu realizēšanai. Ik mēnesi 15 iesniegtie projekti, tādās jomās kā izglītība, sports, kultūra un vide, gūst iespēju piedalīties interneta balsojuma konkursā, lai uzvaras gadījumā saņemtu līdz 3000 EUR lielu  finansējumu savas idejas realizēšanai. Nepilnu 6  gadu laikā ar LabieDarbi.lv atbalstu realizēti jau vairāk nekā 260 iedvesmojoši projekti no visas Latvijas. 

 

Informāciju sagatavoja:        

Baiba Jaņēviča
LabieDarbi.lv Jaunākā projektu vadītāja Tālrunis: 29650098
E-pasts: baiba.janevica@labiedarbi.lv 

Papildus informācija:

www.labiedarbi.lv

www.draugiem.lv/special/labiedarbi/

twitter.com/LabieDarbi  

www.facebook.com/LabieDarbi.lv

www.labiedarbi.inbox.lv

 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.