Preiļu novada uzņēmēji piedalās izstādē “Uzņēmēju Dienas Latgalē 2015”

18.09.2015.

Preiļu novada uzņēmēji 18. un 19. septembrī piedalījās izstādē “Uzņēmēju Dienas Latgalē 2015”, kura notika Daugavpils Olimpiskajā centrā. Izstādi organizēja Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Latgales plānošanas reģions. Šešas novadu pašvaldības veidoja savus īpašos stendus, starp tām bija arī Preiļu novada pašvaldība, kura saviem uzņēmējiem pilnībā apmaksāja dalību izstādē. Kopējā Preiļu novada stendā, divu dienu garumā, bija satopami šādi Preiļu novada uzņēmēji:

* P. Čerņavska keramikas māja – virpošanas demonstrējums, darbnīcas un muzeja ekspozīcijas apskate, keramikas darbu tirdzniecība.

* Z/S “Kalni” – vīna un marmelāžu ražotne. Saimniecība piedāvā ekskursiju savā dekoratīvajā dārzā, kā arī vīna un saldumu degustāciju.

* SIA “Olūts” -kokapstrādes un mēbeļu ražošanas uzņēmums.

* SIA “Manco Energy Latgale” – koka kurināmo ražošana un eksports. Eksporē malku un iekurskalus.

* SIA “Be un Be” – ražo uztura bagātinātāja tinktūru “fonto de forto”, kurā apvienots priežu, bērzu pumpuru un bebra cirkšņu sekrēta spēks.

IK “V. Tarasovs” – mēbeļu darbnīca, kura veic pilnu mēbeļu izgatavošanu un restaurācijas ciklu.

* SIA “Preiļu celtnieks” – ēku un privātmāju būvniecība, renovācija un siltināšana, metālapstrāde, skārda izstrādājumu izgatavošana.

Pasākuma mērķis bija veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību reģionā, popularizējot vietējos uzņēmējus, aicinot savstarpēji sadarboties un kontaktēties, lai palielinātu ražojumu un pakalpojumu noietu. Pasākuma laikā notika arī forums par to, kā vietējiem ražotājiem ar savām precēm nokļūt lielveikalu plauktos, kā arī veicināt eksporta potenciālu.

Paldies visiem Preiļu novada uzņēmējiem par piedalīšanos izstādē un sava novada popularizēšanu!

Preiļu novada TIC 

Pēdējās izmaiņas: 18.09.2015.