Preiļu novada jauniešiem – jaunas brīvā laika pavadīšanas telpas! PAKAC un JC4 ir atklājuši jaunās telpas

11.09.2015.

11. septembris daudziem Preiļu jauniešiem (un ne tikai jauniešiem) bija ilgi gaidīts datums. Tieši šajā dienā PAKAC un Jauniešu centrs 4 oficiāli atklāja savas jaunās telpas Kārsavas ielā 4.

Jau no plkst. 17:00 pie ieejas par muzikālo noformējumu rūpējās DJ Ervin Main, tādējādi piesaistot un priecējot garāmgājējus. Plkst. 19:00, kad pie jaunajām telpām jau bija sapulcējušies ciemiņi, interesenti un atbalstītāji, ar 12. Saeimas deputāta Alda Adamoviča un Preiļu novada domes priekšsēdētājas Marutas Plivdas runām, kam sekoja lentes pārgriešana, nu varēja sākties oficiālā jauno telpu atklāšanas daļa. Durvis tika atvērtas un beidzot jaunās telpas katrs varēja aplūkot. Kad atnākušie nu bija ieņēmuši vietas zālē, ar runām visus sveica Jauniešu centra 4 vadītāja Santa Ancāne un viens no PAKAC idejas autoriem un dibinātājiem – Uģis Vilcāns, toties muzikālo sveicienu atnākušajiem sniedza PAKAC muzikālā apvienība. Tā kā bija ieradušies draugi, ciemiņi un sponsori, netrūka arī sveicienu un laba vēlējumu no viņiem, par ko arī pēc tam katram pateicāmies. Kad visi bija apsveikti un paldies vārdi pasacīti, uz skatuves tika aicināta dziedātāja Laura Bicāne, kas sniedza burvīgu un ļoti patīkamu akustisko koncertu. Pēc koncerta katrs, kas bija ieradies uz atklāšanas pasākumu, bija laipni aicināts uz svētku kliņģeri un tēju. Par brīvo, nepiespiesto gaisotni vakara gaitā parūpējās atklāšanas pasākuma vadītājs Juris Vucāns.

Plkst. 22:00 @PAKAC iesāka savu astoto sezonu un bija pienācis laiks sākties arī atklāšanas neoficiālajai daļai, ko atklāja Preiļu dziedošās jaunietes Krista un Grieta, no viņām vēlāk stafeti pārņēma Sintija un Lāsma, un kā pēdējie klausītājus priecēja Preiļu jauniešu vokāli instrumentālais ansamblis RAVEL.

Esam ļoti pateicīgi katram, kas palīdzēja mums iegūt un savest kārtībā šīs jaunās telpas, kā arī visiem draugiem, ciemiņiem un atbalstītājiem, kas bija ieradušies uz atklāšanas pasākumu. 

Sakām paldies – Preiļu novada domei, SIA “Preiļu celtnieks”, SIA “Olūts”, SIA “Emandme”, SIA “Axel”, t/c OGA, Express Pizza, SIA “Arka Preiļi”, SIA “Celmeņi”, SIA “Kontakts Preiļi”, Latgales partijai, Preiļu novada kultūras centram un Preiļu NVO centram.

Mēs, biedrības PAKAC jaunieši, vēlamies teikt arī milzīgu paldies mūsu biedrības valdes loceklim Justam Ribinickim, bez kura apņēmības un aktīvās darbības nekas tamlīdzīgs nemaz nebūtu noticis.

Informāciju sagatavoja:
Rūta Pastare
PAKAC biedrs

Pēdējās izmaiņas: 11.09.2015.