Dome atbalsta novada uzņēmēju piedalīšanos Uzņēmēju dienās Latgalē 2015

01.09.2015.

Preiļu novada domes deputāti nolēma atbalstīt novada uzņēmējus, kuri piekrituši uzaicinājumam piedalīsies Uzņēmēju dienās Latgalē 2015 un sniegt materiālu atbalstu 1996,50 eiro apmērā Preiļu novada stenda apmaksai, kurā tiks izvietoti izstādes materiāli. Līdzekļus paredzēts piešķirt no budžeta sadaļas “Pārējā ekonomiskā darbība”.

No Preiļu novada Uzņēmēju dienās piedalīsies zemnieku saimniecība “Kalni”, SIA “Olūts”, SIA “Preiļu celtnieks”, SIA “Mango Energy Latgale”, SIA BE un BE”, I.K. “V.Tarasovs”, P.Čerņavska keramikas mājas keramiķi un Preiļu un Riebiņu novada Tūrisma informācijas centrs.

Pasākums norisināsies 18. un 19. septembrī Daugavpils olimpiskajā centrā. Piedāvājums piedalīties Uzņēmēju dienās Latgalē tika saņemts no Latgales plānošanas reģiona un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras. Pasākuma mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību reģionā, popularizējot vietējos uzņēmējus, aicinot savstarpēji sadarboties un kontaktēties, lai palielinātu ražojumu un pakalpojumu noietu.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 01.09.2015.