Preiļos un tās novadā uzstādīts “Tele2” mobilā interneta patēriņa rekords

31.08.2015.

Preiļos un tās novadā “Tele2” un “Zelta Zivtiņas” klienti ir uzstādījuši jaunu mobilā interneta patēriņa izaugsmes rekordu. Mobilā interneta apjoms jūlijā un augustā Preiļu novadā pieaudzis par 32% jeb trešdaļu, kas ir lielākais patēriņa “lēciens” viena mēneša laikā “Tele2” tīklā kopš 2004. gada, kad “Tele2” sāka piedāvāt interneta pakalpojumus. Šāds “Tele2” interneta patēriņa bums skaidrojums ar to, ka no šā gada 1. jūlija “Tele2” nodrošina zibenīgu 4G internetu pieejamu jau 90% valsts iedzīvotāju.

“Esam gandarīti ar paveikto – “Tele2” nodrošina Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu! Priecājamies, ka arī mūsu klienti Preiļos un tās novadā novērtē “Tele2” zibenīgā un plašā 4G interneta priekšrocības, strādājot, mācoties vai vienkārši izklaidējoties. Preiļu novadā turpina pieaugt “Tele2” interneta lietotāju skaits, un iedzīvotāji mobilo internetu lieto gan telefonā, gan mājas datorā un planšetdatorā. Interesanti, ka Preiļu “Tele2” klienti mobilo internetu izmanto biežāk nekā zvana un sūta īsziņas,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

“Tele2” atgādina, ka, lai lietotu “Tele2” 4G zibenīgo internetu, mobilajai ierīcei – viedtelefonam, planšetdatoram vai datoram – un SIM kartei ir jāatbalsta 4G. Pārliecināties, vai mobilā ierīce un SIM karte atbalsta 4G, var: www.tele2.lv/4G un www.zeltazivtina.lv/4g. Ikviens “Tele2” un “Zelta Zivtiņas” klients “Tele2” klientu apkalpošanas centrā bez maksas var apmainīt savu SIM karti pret 4G SIM karti.

Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu nodrošina “Tele2”, joprojām turpinot to attīstīt gan kapacitātes, gan pārklājuma ziņā. Tāpat “Tele2” rūpējas par patēriņam atbilstošiem un tirgū izdevīgākajiem 4G pakalpojumiem. Pateicoties Baltijā modernākajam mobilo sakaru tīklam, “Tele2” ir gatavs līdz pat 20 reizēm lielākai tīkla slodzei, kuru radīs arvien pieaugošais mobilā interneta patēriņš.

Par “Tele2”

“Tele2” ir mobilo sakaru līderis Latvijā ar 45% tirgus daļu. Uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, “Tele2” nodrošina augstas kvalitātes balss sakarus 99% iedzīvotāju, ātru 3G internetu 95% iedzīvotāju un zibenīgu 4G internetu 90% valsts iedzīvotāju. Kopš “Tele2” dibināšanas kapitālieguldījumi sakaru tīkla infrastruktūrā un klientu servisā pārsnieguši 260 miljonus eiro.

“Tele2” ir daļa no “Tele2 AB” grupas, kas ir viens no straujāk augušajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Eiropā. “Tele2 AB” grupai ir 14 miljoni klientu deviņās valstīs. “Tele2” ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs. 

Pēdējās izmaiņas: 31.08.2015.