Apmācības Latgales reģiona jauniešiem par radošo domāšanu un inovatīvu ideju attīstīšanu „Radošums ir ledlauzis”!

26.08.2015.

Tev ir ideja, kuru vēlies īstenot, bet nezini kā? Vēlies būt radošs un attīstīt inovatīvas idejas, bet Tavs radošums ir iesnaudies?  

Piedalies Latgales reģiona jauniešu neformālās izglītības apmācībās “Radošums ir ledlauzis” un atmodini savu radošumu! Apmācības notiks divās daļās: 1.daļa – 18.-20.09. viesu namā „Rāznas līcis” (http://www.raznaslicis.lv/), Rēzeknes novadā un 2.daļa – 30.10.-01.11. viesu namā „Rāznas Ezerkrasti” (http://www.raznasezerkrasti.lv/), Rēzeknes novadā.

Pieteikšanās termiņš – 2015.gada 7.septembris!

 Apmācību mērķis: veicināt jauniešu radošumu, iedrošināt tos būt uzņēmīgiem un radīt jauniešos pārliecību par savām idejām un spējām tās īstenot.

 Apmācību uzdevumi: 

  • dot iespēju un radīt telpu jauniešiem būt radošiem un aktīviem;
  • sniegt atbalstu un instrumentus savu ideju izstrādei un īstenošanai;
  • veicināt sadarbības veidošanos ar citiem tā paša reģiona jauniešiem;
  • attīstīt ideju īstenošanai nepieciešamās plānošanas, sadarbības un vadības prasmes.

 Dalībnieki: 22 Latgales reģiona jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem, kuri vēlas attīstīt savas idejas un radošās prasmes.

 Apmācības vadīs: Iveta Balčūne un Sintija Lase

 Apmācības notiks divās daļās, katru reizi pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties apmācību abās daļās un visas dienas! Piesakoties apmācībām, Tu apstiprini, ka varēsi piedalīties abās daļās. Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz Tev pašam/-ai. Pēc apmācībām Tu saņemsi apliecinājumu par dalību!

 Piesakies, aizpildot anketu elektroniski http://ejuz.lv/latgaleradosums līdz 7.septembrim! Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2015.gada 9.septembrim. 

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Mudīte Kiseļova, tālr.: 26467137, E-pasts: mudite.kiselova@gmail.com

 Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.

Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv

Pēdējās izmaiņas: 26.08.2015.