12. septembrī Līvānu JIC “Kvartāls” aicina piedalīties aktīvās atpūtas pasākumā “SuperDublis”

12.09.2015.

Līdz ar gatavošanos skolas sezonai, Līvānu JIC “Kvartāls” jau ceturto gadu gatavojas arī aktīvās atpūtas pasākumam “SuperDublis”, kas šogad norisināsies sestdien, 12. septembrī, pie Latgales Mākslas un amatniecības centra Līvānos. Šoreiz pasākumu esam padarījuši par atklātu, un dalībnieku rindās labprāt redzētu arī Jūsu organizāciju drosmīgos aktīvistus.

Kas Jūs sagaida? “SuperDubļa” dalībnieku uzdevums būs pēc iespējas īsākā laikā veikt gan 2-3 km garo šķēršļu un uzdevumu trasi, gan tūrisma elementu trasi, kas izveidotas aktīvās atpūtas takas “Dubna un Daugava” teritorijā. Savukārt trases uzdevums būs nepieļaut, ka dalībnieki finišā ierodas sausi un tīri. Trasē būs jāskrien, jārāpjas, jālien, jābrien, jāšauj, jāairējas … un vienam otru jāatbalsta.

Kas var piedalīties? Jebkurš, kas sasniedzis vismaz 12 gadu vecumu un nebaidās ne no dubļiem, ne ūdens, ne konkurences.

Cikos sāksim? No plkst. 15:00-18:00 trasē dosies un apbalvojumus saņems 12-17 gadus jaunie bērni un jaunieši, bet no plkst. 20:00 tumsas aizsegā trasi iekaros pilngadīgie dalībnieki.

Kas par to būs? Trīs ātrākās komandas un individuālie dalībnieki četrās vecumgrupās saņems īpašos “SuperDublis” kausus, diplomus, saldas balvas un citu apbrīnas pilnos skatienus.

Kas vēl labs notiks? Visiem dalībniekiem tiks nodrošināta porcija silta, uz ugunskura gatavota ēdiena un siltie dzērieni. Tiem, kam pāri 18, pēc trases veikšanas mūzikas pavadījumā būs iespēja sildīties pirtiņā pašā Daugavas krastā. No tālienes braukušajiem, iepriekš piesakoties, būs iespēja nakšņot JIC “Kvartāls” mājīgajās telpās un turpināt Līvānu iepazīšanu arī svētdienā.

Nolikums (PDF)

Pieteikuma veidlapa (PDF)

Vecāku atļauja (PDF)

Detalizētāku informāciju par pasākumu un pieteikšanos atradīsiet pielikumos un http://kvartals.lv/12-septembri-notiks-superdublis/.

Sekojiet līdzi jaunumiem arī te:

http://www.draugiem.lv/jickvartals/

https://www.draugiem.lv/ev/18657832/superdublis

Ieskatam “SuperDublis” 2014 video: https://www.youtube.com/watch?v=hy3kFTs4q2Y

Aicinot tikties Līvānos,
Evija Pastare
JIC “Kvartāls” vadītāja p.i.
Tālr. 26575121
www.kvartals.lv

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.