Latgales 2015. gada atklātais čempionāts spiningošanā NOLIKUMS

05.09.2015.

Latgales 2015. gada atklātais čempionāts spiningošanā                       
NOLIKUMS

1. Sacensību mērķis:
Makšķerēšanas sporta popularizācija.
2015. gada labāko Latgales sportistu un komandu noteikšana spiningošanā.

2. Laiks un vieta.
Sacensības notiek 2015.gada 5.- 6. septembrī, Rušonas ezerā (pulcēšanās un dalībnieku reģistrācija sacensību vietā 5.septembrī no plkst. 12.00, starts no14.00 līdz 20.00; 6.septembrī sacensības notiek no 6.00 līdz 12.00).

3. Sacensību dalībnieki.
Sacensībās piedalās komandas no Latgales novada pašvaldībām un pagastiem, kā arī no citiem Latvijas novadiem.
Komandas sastāvā ir 2 laivu ekipāžas ar 2 dalībniekiem katrā. Komandām un laivu ekipāžām, piesakoties jāiemaksā dalības maksa Ls 12 (divpadsmit Euro) no katra dalībnieka par sacensībām.
Dalībnieku un ekipāžu skaits ir neierobežots.

4. Sacensību noteikumi.
Sacensības notiek ievērojot Makšķerēšanas noteikumus Latvijas Republikas ūdenstilpēs. Spiningojot atļauts pielietot vienu spiningu, kurš aprīkots ar mākslīgu ēsmas imitāciju – vizuli. Pielietot dzīvas vai beigtas zivtiņas aizliegts.
Dalībniekiem ir jābūt makšķerēšanas kartei. Laivas nedrīkst atrasties viena no otras tuvāk par 50m.
Sacensību sākuma laiku nosaka atbildīgais organizators un par to paziņo dalībniekiem vismaz dienu pirms starta.
Nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ sacensību dienā var tikt noteikts cits sākuma laiks. Spiningošanas ilgums – 6 – 8 stundas.
Dalībnieka (laivas ekipāžas ) rezultāts, ja viņš pēc noteiktā laika neatgriežas starta vietā, netiek vērtēts. Laivas ekipāža, kuras lomā ir aizliegtas zivis, tiek diskvalificēta.
Spiningošana notiek no laivas (2 dalībnieki vienā laivā). Dalībnieki startē ar savām laivām, atļauts lietot elektromotorus un benzīna motorus.

5. Komandu reģistrācija.
Komandas tiek reģistrētas pēc dalības maksas nomaksāšanas. Pieteikumus sūtīt uz  e-pastu: zannaku@inbox.lv, Žannai Kufinai . Pieteikšanās līdz 2.septembrim.

6. Uzvarētāju noteikšana.
Sacensībās tiek noteiktas labākās komandas un  labākās laivu ekipāžas.

7. Apbalvošana.
Komandas un ekipāžas, kas izcīnījušas pirmo, otro, trešo vietu čempionātā, tiek apbalvotas ar medaļām, kausiem un diplomiem.

PIEZĪME

Dalībnieki par savu drošību uz ūdens pilnā mērā atbild tikai personīgi. Dalības maksā iekļauta balvu iegāde un organizatoriskie izdevumi. Sacensību galvenais tiesnesis – E. Dimants, tiesnesis – Ž. Kufina.         

Kontakttālruņi: Elgasts Dimants – tālr.26619939; Žanna Kufina – tālr. 29919366

Pēdējās izmaiņas: 05.09.2015.