Skolēni no visas Latvijas aicināti piedalīties LabieDarbi.lv foto un stāstu konkursā

04.12.2014.

Tā kā līdz jaukajām Ziemassvētku brīvdienām jāpaciešas vēl pavisam nedaudz, LabieDarbi.lv komanda aicina visus čaklos un foršos Latvijas skolēniem piedalīties konkursā, kas padarīs šo gaidīšanas laiku vēl aizraujošāku un kurā būs iespējams iepriecināt sevi ar pirmo Ziemassvētku dāvanu.

Stāstu konkurss 1.-4. klases skolēniem ,,Mans labais darbiņš’’

Mēs esam pārliecināti, ka labi darbi vecuma nepazīst un tāpēc aicinām ikvienu 1.-4. klases skolēnu pastāstīt par vis vis labāko darbiņu ar ko skolēns patiesi lepojas. Stāstus var veidot brīvā formā un tā apjoms ir sākot no ½ līdz 1 A4 formāta lapai. Vienīgais nosacījums, ka tiem jābūt ar roku uzrakstītiem , lai mazie skolēni trenētu savas rakstītprasmes. Visus stāstus gaidīsim līdz 11.12.2014. uz adresi:  LabieDarbi.lv, Lielirbes iela 17a-8, Rīga, LV- 1046.

Pēc žūrijas izvērtējuma,  interesantākā stāsta autoru mēs iepriecināsim ar LOOM BANDS lielo XXXL aproču komplektu, savukārt uzvarētāja skolotājam/ai  dāvināsim Dāvanu karti EUR20 apmērā no Jāņa Rozes grāmatnīcas, jo mēs zinām, ka laba darba veikšana ir arī liels skolotāju nopelns.

Fotokonkurss ,,Selfijs ar LabieDarbi.lv’’ visiem 5.-12. klases skolēniem

Mūsdienās selfiju jeb pašportretu uzņemšana ir kļuvusi par ļoti populāru cilvēku nodarbi un tāpēc   LabieDarbi.lv aicina ikvienu 5.-12. klases skolēnu likt lietā radošumu un piedalīties fotokonkursā ,,Selfijs ar LabieDarbi.lv’’.  Viss, kas skolēnam ir jādara – jāuzņem bilde, kurā redzams viņš/a un LabieDarbi.lv logotips. Viss mākslinieciskais noformējums paliek katra skolēna ziņā un tas nozīmē, ka LabieDarbi.lv logotipa attēlošanas iespējas ir neierobežotas – to var atvērt telefonā; izprintēt un pielikt pie sienas; uzdrukāt uz krekla utt. Visas bildes gaidīsim līdz 11.12.2014. uz info@LabieDarbi.lv vai LabieDarbi.lv, Lielirbes iela 17a-8, Rīga, LV- 1046.

Pēc žūrijas vērtējuma labākie darbi tiks izvietoti portālā www.draugiem.lv/LabieDarbi.lv/ un www.facebook.com/LabieDarbi.lv/, kur par tiem varēs balsot ikviens lapas apmeklētājs. Konkursa uzvarētājus noteiks balsojuma rezultāts un žūrijas vērtējums. Radošākā un interesantākā foto autori balvā saņems jaunu HTC Desire mobilo telefonu  vai gada abonementu žurnālam „Ilustrētā Junioriem”.

Konkursa nolikumi pieejami LabieDarbi.lv mājas lapā: www.LabieDarbi.lv

Par labdarības iniciatīvu LabieDarbi.lv: LabieDarbi.lv ir AS 4finance zīmola, nebanku kredītdevēju nozares līdera SMScredit.lv labdarības iniciatīva, kuras mērķis  ir projektu konkursa kartībā nodrošināt iespēju Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām saņemt finansiālu atbalstu savu ideju un mērķu realizēšanai. Ik mēnesi 15 iesniegtie projekti, tādās jomās kā izglītība, zinātne, sports, kultūra un vide, gūst iespēju piedalīties interneta balsojuma konkursā, lai uzvaras gadījumā saņemtu līdz 7500 EUR lielu finansiālu atbalstu. 4 gadu pastāvēšanas laikā ar LabieDarbi.lv atbalstu realizēti 239 projekti no visas Latvijas.

 

 

Informāciju sagatavoja            

Baiba Jaņēviča

LabieDarbi.lv jaunākā projektu vadītāja

Tālrunis: 29650098            

E-pasts: baiba.janevica@LabieDarbi.lv              


 

Papildus informācija:
www.LabieDarbi.lv
www.draugiem.lv/LabieDarbi.lv/
twitter.com/LabieDarbi
www.facebook.com/LabieDarbi.lv 

www.LabieDarbi.inbox.lv

 

Pēdējās izmaiņas: 04.12.2014.