Preiļu džudistu kārtējie starti turnīros

23.11.2014.

23. novembrī Preiļu džudo kluba sportisti piedalījās „Dinamo lat – Budoshop.lv” kausa izcīņas sacensībās Rīgā. Kopā ar Latvijas pārstāvjiem turnīrā startēja džudisti no Baltkrievijas, Lietuvas un Igaunijas.

Džudo treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka Preiļu sportisti, kā vienmēr, parādīja savu labāko sagatavotību un apguva jaunu pieredzi.

Rezultāti iepriecina, jo preilieši, kā parasti, ir labā sportiskā formā. Sofija Gžibovska, Aivis Krūmiņš un Ričards Smans izcīnīja 3. vietu sacensībās, Jānis Putāns un Gvido Streilis ieguva 5. vietu savā vecuma grupā.

Vēl pēc nedēļas Preiļu jaunie džudo sportisti piedalījās sacensībās „Singitaj paklājs 2014” Daugavpilī, kur bija pulcējušies īstie džudo draugi, arī paši jaunākie džudisti no vairākām Latgales pilsētām – Daugavpils, Rēzeknes un Ludzas. Turnīrs izrādījās vērtīgs tieši pašu jaunāko sportistu izaugsmei. Labi startēja Dāvids Veldze, Nikita Sergejevs, Armands Jaundzems un Iļja Volkovs, sacensību garšu izbaudīja arī citi preilieši, kuriem šie bija pirmie starti.

Šāds vietējā mēroga turnīrs jaunajiem sportistiem dod iespēju gan novērtēt savu sportisko sagatavotību, gan iegūt jaunu pieredzi, un, ja paveicas, nopelnīt arī kādu godalgu, kas ir stimuls turpmākajiem treniņiem un sportisko sasniegumu gūšanai.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.