Latvenergo pabeidzis elektroenerģijas tirgus piedāvājumu izsūtīšanu visām Latvijas mājsaimniecībām

04.12.2014.

Katrā mājsaimniecībā ir atšķirīgas elektroierīces, dažādi to lietošanas paradumi, kā arī elektroenerģijas patēriņš. Tādēļ Latvenergo, vadoties no elektroenerģijas patēriņa,  ir izveidojis piedāvājumus ikvienai Latvijas mājsaimniecībai un izdevīgāko vēstulē nosūtījis klientam.  

Mājsaimniecībām, kuru mēneša elektroenerģijas patēriņš ir līdz 200 kilovatstundām (kWh), ir nosūtīti Elektrum Universālā produkta piedāvājumi, kuri paredz turpmākos norēķinus ar izlīdzinātā maksājuma (IM) metodi. Tāpēc katrā piedāvājumā pievienota arī maksājuma kartīte ar ikmēnenša maksājuma summu. Ja klients piekrīt piedāvājumam, viņam šobrīd NEKAS NAV JĀDARA. Piekrītot nosūtītajam piedāvājumam, februārī, norēķinoties par janvārī patērēto elektroenerģiju, maksājums ir jāveic tādā apmērā, kādā tas ir norādīts. Tādējādi līgums stāsies spēkā automātiski. Ja klients saņemtajā piedāvājumā vēlas veikt korekcijas, piem., mainīt izlīdzinātā maksājuma summu, tad visērtāk ir to izdarīt klientu pašapkalpošanās portālā www.e-latvenergo.lv vai arī sazinoties ar mūsu klientu servisu. 

Klientiem ar lielāku patēriņu, kā arī aktīviem elektroniskās pašapkalpošanās vides lietotājiem Latvenergo ir nosūtījis citu Elektrum produktu piedāvājumus.

Klientiem, kuri ikdienā ir interneta lietotāji un kuru ikmēneša patēriņš ir  līdz 300 kWh/mēnesī, AS „Latvenergo” kā piemērotāko iesaka Elektrum Ekonomisko, kurš ir pieejams tikai portālā e-latvenergo.lv. Klientiem, kuru ikmēneša patēriņš pārsniedz  200 kWh mēnesī, piemērotākie ir Elektrum Izdevīgais 200+ un Izdevīgais 600+. Tie nodrošina zemāku cenu par 1 kWh, palielinoties elektroenerģijas patēriņam. Savukārt, ja klients aktīvi seko līdzi jaunumiem un spēj elastīgi piemēroties pārmaiņām, maksājot par elektrību tik, cik tā maksā elektroenerģijas biržā, tad Elektrum Dinamiskais ir piemērots tieši šādiem klientiem, jo cena būs atkarīga no situācijas elektroenerģijas biržā.  

Svarīgi atcerēties: ja izraudzīts jebkurš cits Elektrum produkts, izņemot Elektrum Universālo, – vai nu no Latvenergo sūtītā piedāvājuma, vai pēc paša izvēles, tad klientam līdz 15. decembrim ir jāapstiprina sava izvēle – portālā e-latvenergo vai  zvanot uz Latvenergo klientu apkalpošanas tālruni 80200400. Tiem klientiem, kuri nebūs apstiprinājuši neviena produkta izvēli un nebūs izvēlējušies arī kāda cita elektroenerģijas tirgotāja piedāvājumu, no 1. janvāra automātiski tiks piemērots Elektrum Universālais produkts.

 

Sandra Vējiņa

AS “Latvenergo” preses sekretāre

tālr.: 67728816, 29161531

Sandra.vejina@latvenergo.lv

 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.