Noslēdzies novada čempionāts volejbolā vīriešiem

29.11.2014.

29. novembrī Preiļu novada BJSS zālē, lai noskaidrotu novada spēcīgāko komandu volejbolā vīriešiem, plānoto piecu komandu vietā cīņas uzsāka četras komandas.

Jau ar pirmajām spēlēm iezīmējās izteikti līderi, kuri turpinājumā arī apliecināja savas ambīcijas uz Preiļu novada čempiona titulu – komanda „Veterāni”, kuri uzvarot visas spēles arī godam izpelnījās čempionu titulu. Komandā spēlēja: Ilmārs Madelāns, Aldis Adamovičs, Andris Pastars, Ainārs Bernāns, Kārlis Vilcāns, Ivars Grandāns un Artis Upenieks. Tā nu sanāca, ka pēdējā spēlē izšķīrās arī otrās un trešās vietas liktenis. Spraigā cīņā to mēģināja noskaidrot savā starpā komandas „Policija” un „Preiļu Sauna”. Uzvaras kausi beigās nosliecās par labu „Preiļu Saunai”. Turnīra labākā spēlētāja tituls Andrim Pastaram. Komandas „Preiļu siers” rindās divu speciālbalvu īpašnieki – nominācijā „Pieredzējušākais spēlētājs” – Voldemārs Meluškāns un nominācijā „Jaunā cerība” – Ruslans Daņilovs.

Čempionāts šādā formātā tika organizēts ar domu, lai dotu pēc iespējas lielākam pulkam sava novada volejbola draugu izmēģināt spēkus šajā sporta veidā un ceru, ka nākošgad atsaucība būs vēl lielāka. Bet augstākas raudzes volejbolu būs iespēja vērot turpat 6., 7. un 13. decembrī atklātajā Ziemassvētku kausa izcīņā ar kaimiņu novadu amatieru komandu piedalīšanos. Dāmas Preiļu novada atklātā čempionāta ietvaros spēkus samēros 13. decembrī Preiļu 1.pamatskolas sporta zālē.

Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 29.11.2014.