Tikšanās ar „JIP” UN „PAKAC” pārstāvjiem Preiļu 2. vidusskolā

27.11.2014.

27. novembrī vidusskolēniem notika tikšanās ar Santu Ancāni („JIP” pārstāvi ) un Justu Ribinicki („PAKAC” valdes priekšsēdētāju), kā arī Rūtu Pastari, kura sniedza muzikālu priekšnesumu un ir arī aktīva „PAKAC” biedre. Viņu mērķis bija iepazīstināt jauniešus ar šo organizāciju darbību, mērķiem, pasākumu organizēšanas nepieciešamību,vēlmi kļūt aktīvākiem savas ikdienas dzīves plānošanā, jo daudzi pilsētas jaunieši uzskata, ka „Preiļos nekas nenotiek”, bet tā nav!

Pilsētā regulāri notiek daudz dažādu izzinošu un izglītojošu pasākumu, kur jaunieši var atpūsties, lietderīgi pavadīt brīvo laiku, izzināt savas spējas un iespējas.

 Biedrība „PAKAC” piedāvā akustiskās piektdienas un jauna projekta pasākumus „50 jautājumi” , kuri notiek vienu reizi mēnesī, diskotēkas un daudz citu pasākumu.

 Ar programmu regulāri var iepazīties mājaslapā www. pakac.lv. Mūsu skolas 12. klases skolēns Kristaps Brīvers ir „PAKAC” biedrs, viņš piedāvā visiem interesentiem apmeklēt ģitārspēles nodarbības  pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst. 17.00 līdz plkst. 18.00.

JIP organizē ļoti daudz dažādu pasākumu, uzklausa, ieklausās ikvienā piedāvājumā, galvenais: ”Nāc, esi aktīvs, piedalies, izsaki piedāvājumu, mēs to uzklausīsim, realizēsim kopīgiem spēkiem!”

Vladimirs Pučko, 12 klase.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.