„Eiro Personāls” sadarbībā ar „LabieDarbi.lv” aicina sociāli atbildīgus uzņēmējus pieteikties konkursam “Izcila darba devēja DNS 2015”

19.12.2014.

Līdz nākamā gada februārim Latvijas uzņēmumi aicināti pieteikties konkursam “Izcila darba devēja DNS 2015”, kura laikā noskaidros labākos un efektīvākos personālvadības projektus – labās prakses piemērus. Viena no žūrijas loceklēm, projektu konkursa LabieDarbi.lv vadītāja Jeļena Šļihta, īpaši mudina iesniegt projektus sociālās atbildības kategorijā.

Konkurss tiek rīkots, lai veicinātu iekšējās darbinieku kultūras attīstību Latvijas uzņēmumos un attīstītu metodes dažādās personāla vadīšanas jomās – personāla atlasē, novērtēšanā, apmācībā, kā arī darba devēja tēla veidošanā. Šogad konkursā pirmo reizi paredzēta nominācija “Uzņēmumu sociālā atbildība”, kas tapusi sadarbībā ar nebanku kredītdevēju nozares līdera, AS 4finance zīmola SMScredit.lv labdarības iniciatīvu LabieDarbi.lv.

“Korporatīvā atbildība nav labdarība un tas nav arī mārketings. Es ceru, ka pēc šī konkursa būs vēl vairāk to cilvēku kuri, iedvesmojoties no citu labās prakses piemēriem, domās par sociālās atbildības plāna ieviešanu savā uzņēmumā,“ saka viena no konkursa žūrijas loceklēm, biedrības LabieDarbi.lv vadītāja J. Šļihta.

Labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv vadītāja arī uzsver, ka būt korporatīvi atbildīgam nav tikai lielo un vidējo uzņēmumu priekšrocība. “Neviens taču neprasa, lai mazais un vidējais uzņēmums šim mērķim veltītu tikpat daudz līdzekļu, cik liela starptautiska kompānija. Galvenais ir nevis iztērētās naudas daudzums, bet gan tas, cik mērķtiecīgi un precīzi uzņēmums investē sabiedrībā vai konkrētās tās grupās,” skaidro eksperte.

Konkurss “Izcila darba devēja DNS” notiks 2015. gada pirmajā pusē. Uzņēmumi tiek aicināti līdz 2015. gada 15. janvārim paziņot par dalību konkursā un līdz 1. februārim iesniegt pieteikumus par 2013./2014.gadā realizētājiem personālvadības projektiem kādā no konkursa nominācijām. 2015.gadā uzņēmumi tiks vērtēti un apbalvoti šādās nominācijās: “Ilgtspējīga personāla atlases stratēģija”; “Talantu novērtēšana un attīstīšana”; “Darbinieku iesaiste uzņēmuma kultūras veidošanā”; “Uzņēmuma sociālā atbildība” (kopā ar sadarbības partneri LabieDarbi.lv); “Izcila darba vide”. Reģistrēties konkursam un pieteikuma anketas var aizpildīt http://www.eiropersonals.lv/lv/dns2015.

Konkursu rīko personāla konsultāciju uzņēmums „Eiro Personāls”. Vairāk informācijas – www.darbadevejadns.lv 

Informāciju sagatavoja:
Inna Solomatina            

Konkursa „Izcila Darba Devēja DNS 2015” konsultante
Inna@eiropersonals.lv
Mob. +371 28351540

Pēdējās izmaiņas: 19.12.2014.