Preiļos aizvadītas galda sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

14.11.2014.

14. novembrī Preiļu Bērnu un jauniešu sporta skolas telpās noritēja Preiļu novada 2014. gada galda sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, pulcējot dalībniekus no Preiļiem, Krāslavas un Rīgas.

Tradicionāli sacensības tiek rīkotas ar mērķi rast iespēju cilvēkiem ar īpašām vajadzībām pilnveidot meistarību galda spēlēs, nodrošinot iespēju saturīgai laika pavadīšanai.

Preiļu novada Invalīdu biedrības vadītāja Ināra Bogdanova pastāstīja, ka sacensībās dalībnieki neatkarīgi no vecuma un dzimuma sacentās trijos galda spēļu veidos – novusā, šahā un dambretē. Novusa spēlē par labāko tika godāts Jāzeps Vaivods no Preiļiem, otro labāko rezultātu uzrādīja Vjačeslavs Lukaševičs (Krāslava), trešais – preilietis Māris Miglāns. Šahā līderis – Vikārijs Jefimovs (Preiļi), aiz viņa Vjačeslavs Savickis (Krāslava) un trešajā pozīcijā Artis Utināns no Preiļiem. Dambretes spēlē labākais – preilietis Vikārijs Jefimovs, otrā vieta Artim Utinānam (Preiļi) un trešā vieta Vjačeslavam Savickim no Krāslavas.

Godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem, medaļām un piemiņas veltēm no Preiļu novada pašvaldības.

I.Bogdanova izsaka pateicību Preiļu novada sporta pasākumu organizētājam Leonīdam Valdonim par ieguldīto darbu sacensību veiksmīgā norisē, kā arī paldies visiem sacensību dalībniekiem par dalību un atsaucību.

Jolanta Rubine,
Preiļu novada domes mājas lapas satura redaktore

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.