30. novembrī PAKAC neformālā tikšanās “50 jautājumi” ar Preiļu novada domes priekšsēdētāju Marutu Plivdu

30.11.2014.

Jau 3. neformālā tikšanās „50 JAUTĀJUMI” @PAKAC, bet šoreiz ar Marutu Plivdu. Ko gan mēs par viņu zinām? Maruta ir jaunā Preiļu novada domes priekšsēdētāja, bet vai Tu nojaut, kas viņai garšo, kāds ir mīļākais mūzikas žanrs un kāds noslēpums, par kuru līdz šim neviens nav dzirdējis? Nē? Mēs arī nē! Tieši tāpēc esam sagatavojuši interesantus jautājumus nu jau vienam no nozīmīgākajiem cilvēkiem Preiļos. Nāc, un arī Tev noteikti būs ko pajautāt!

Kad? 30. novembrī (svētdiena)

Kur? Biedrības PAKAC telpās, Liepu 2a

Cikos? Plkst. 15:00

Kā tas notiks? Kā jau allaž- omulīgi, nepiespiesti, silti un lieliskas mūzikas pavadījumā, par ko parūpēsies Rūta Pastare.

Kas Tev būs jādara? Jāatnāk, jāuztaisa sev tēja, jāklausās Marutas atbildēs uz PAKAC biedru sagatavotajiem nopietni nenopietnajiem jautājumiem un, ja radīsies vēlme, uzdot tādus pašam!

Mīļi gaidīti visi interesenti! Tiekamies!

Mūsu draugi un atbalstītaji: Preiļu novada dome, Preiļu novada kultūras centrs, Express Pizza, Preiļu miesnieku veikals SĀTYS, Just Production, EM STUDIO, ASK Celmeņi.

Projekta vadītājs: Justs Ribinickis

Projekta tehniskais vadītājs: Ervīns Mainulis

Piedāvā biedrība PAKAC un JIP

Video no pirmās tikšanās ar Santu Acāni var aplūkot šeit: https://www.youtube.com/watch?v=SDl3fb6GSwk&list=UURGtXHQ6KpWc5YxG9plMgCA

Video no otrās tiksanās ar Juri Ertu varēs aplūkot jau tuvākajās dienās PAKAC youtube kanālā!

Informē:
Justs Ribinickis
biedrības PAKAC biedrs
justs.work@gmail.com
www.pakac.lv

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.