19. novembrī informatīvais seminārs Daugavpilī „ES fondi – augam kopā!”

19.11.2014.

Iespēja vienuviet uzzināt par visām šī brīža un jaunā plānošanas perioda 2014. – 2020. gadam ES fondu investīciju iespējām

Lai ikviens Latvijas iedzīvotājs iegūtu praktiski noderīgu aktuālāko informāciju par jaunajā finansēšanas periodā pieejamajiem Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas politikas līdzekļiem un to efektīvas izmantošanas iespējam uzņēmējdarbības un arī pašvaldību attīstīšanā, Latvijas Republikas Finanšu ministrija aicina apmeklēt informatīvo semināru „ES fondi – augam kopā!” 19.novembrī no plkst. 11:00 līdz 15:30 Daugavpilī, Vienības ielā 13, Daugavpils Universitātes 115. auditorijā.

„ES fondi – augam kopā!” semināru programma veidota tā, lai koncentrēti sniegtu visaptverošu priekšstatu par jaunajām ES finansējuma piesaistīšanas iespējām. Semināros apmeklētājiem ne vien būs iespēja noklausīties ekspertu stāstījumus, bet arī tieši ekspertiem uzdot sev interesējošos jautājumus un saņemt uz tiem atbildes. Detalizēta informācija tiks sniegta divās secīgās sesijās, no kurām pirmajā būs iespēja saņemt atbildes uz praktiskajiem jautājumiem par privātā sektora iespējām gūt ES atbalstu, savukārt otrā sesija tiks veltīta publiskajam sektoram aktuāliem jautājumiem.

Visu informāciju par investīciju iespējām būs iespējams saņemt vienuviet, jo seminārā piedalās visas ES fondu administrēšanā iesaistītās ministrijas. Semināru vadīs pieredzes bagātais televīzijas un radio žurnālists Ansis Bogustovs.

Pieteikties semināram aicinām, sūtot e-pastu ar norādi „Finanšu ministrijas seminārs” uz e-pasta adresi ance.tarvida@prae.lv

Šajos semināros netiks skatītas tēmas, kas saistītas ar zemkopības un zivsaimniecības nozaru attīstību

Semināru cikls visā Latvijā tiek organizēts Finanšu ministrijas komunikācijas kampaņas ietvaros, kuras laikā iedzīvotāji tiks informēti par ES Kohēzijas politikas fondu līdzšinējo ieguldījumu Latvijā un jaunā plānošanas perioda (2014.–2020.) sākšanos.

Papildus informatīvajiem semināriem komunikācijas kampaņas laikā tiks veidots video rullītis, kurā tiks attēlots padarītais un plānotais ES fondu veiksmīgā ieguldīšanā Latvijā. Tikmēr gaismas festivāla „Staro Rīga!” laikā uz Finanšu ministrijas ēkas, kas atrodas Vecrīgā, Smilšu ielā 1, interaktīvā objektā tiks apspēlētas pozitīvās pārvērtības, ko Latvijai nes ES fondu apgūšana. Turklāt brīdī, kad Darbības programmu “Izaugsme un nodarbinātība” apstiprinās Eiropas Komisijā, tiks rīkota īpaša preses konference.

 

Informācijas sagatavotājs:
Ieva Raboviča
Komunikācijas departamenta vecākā eksperte
Tālr.: 67083938, Ieva.Rabovica@fm.gov.lv

 

Darba kārtība 

Semināra dienaskārtība

Laiks

Norises plāns

10.30 – 11.00

Dalībnieku reģistrācija

11.00 – 11.20

Finanšu ministrija

2007. – 2013. ES fondu plānošanas periodā paveiktais

2014. – 2020. ES fondu plānošanas periodā sagaidāmais

11.20 – 11.30

Veiksmes stāsts (bizness)

11.30 – 11.50

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra

Jaunās funkcijas, atbalsta saņemšanas kārtība un shēma

11.50 – 12.00

Veiksmes stāsts (publiskais sektors)

12.00 – 12.15

Pārtraukums, kafijas pauze

12.15 – 13.45

Pirmā sesija – Bizness (informācija uzņēmējiem par jauno plānošanas periodu).

Sesijā piedalās:

 • Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum
 • Ekonomikas ministrija
 • Izglītības un zinātnes ministrija
 • Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
 • Labklājības ministrija
 • Veselības ministrija

13.45 – 14.00

Pārtraukums, kafijas pauze

14.00 – 15.30

Otrā sesija – Publiskais sektors (informācija pašvaldību speciālistiem par jauno plānošanas periodu) 

Sesijā piedalās:

 • Izglītības un zinātnes ministrija
 • Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
 • Satiksmes ministrija
 • Kultūras ministrija
 • Labklājības ministrija 

Pieteikties semināram aicinām, sūtot e-pastu ar norādi „Finanšu ministrijas seminārs” uz e-pasta adresi ance.tarvida@prae.lv 


Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.