Audzināšanas stunda – pārsteigums gaviļniekam!

05.11.2014.

5. novembra rīts Salas pamatskolā iesākās ar smiekliem, dejām, daudziem dažādiem pārsteigumiem. Kāpēc tā?

Šodien sporta skolotājām Jevģenijam Nesterovičam skaista jubileja. Zāle izrotāta ar daudziem kausiem, ko skolēni startējot sacensībās ir izcīnījuši, protams, skolotāja ieguldījums sporta dzīves aktivizēšanā.

Pasākuma sākumā- skolotājas sporta veterānes Zita un Valentīna ienes lāpas un iededzina zālē Jubilejas lāpu. Apsveikuma runu lasa skolotāja- jubilāra audzēkne, sākumskolas skolotāja Irita. No tās mēs uzzinām ļoti daudz no viņa dzīves gājuma. Beidzis sporta institūtu Baltkrievijā. Jaunībā un tagad ar sirdi un dvēseli ir sporta veterāns, vieglatlēts. Ir aktīvs dažādu spora veidu tiesnesis, pašlaik aktīvi trenē futbolistus. Pārvalda 3 valodas- latviešu, krievu un dzimto baltkrievu. Mīļākie ēdieni speķis un kartupeļi.

Sākas interesanti apsveikumi no klasēm. 1.un 2.klases skolēni sveic kā karsējmeitenes. 3.un 4.klases skolēni futbolistu tērpos ar skolotāju Zitu vēlēja daudz sportisku uzvaru.5.klases labā Feja dāvināja spēka sulas, Sarkangalvīte- medu, Karlsons un Brālītis uzdāvināja vienu svecīti un 60 pīrādziņus. 6.klase ierodas ierindas skatē, nodod svinīgo solījumu jubilāram, apsola augstu turēt sportisko garu. 8.klases meitenes Ivanda uz klavierēm un Anna uz vijoles veltīja skolotājam dziesmu „Neskaties pulkstenī”. 9.klase dziedāja krievu valodā apsveikuma kuplejas ar vēlējumiem. Skolēnu pašpārvalde „Atspere” nodziedāja sportisko sveicienu.

Skolotāji pēc noklausīšanās ziņojuma nāk tribīnē un vēl sportiskus panākumus, vēl būt vienmēr tikpat atsaucīgam, saprotošam, izpalīdzīgam kolēģim, vēl biežāk braukt ciemos uz dzimteni, pārsteigt ar sportiskām uzvarām bērnus,viņu vecākus, visus, kas ar sportu ir uz tu. Īpašu pārsteigumu sagatavoja skolotājs Māris ierodoties citas valsts mums neatpazīstamā tērpā un runāja nesaprotamā valodā, jo viņam līdzi nebija tulka, bet apsveikums tika saprasts. Mākslas skolotāja Anita ar savu tērpu un dziesmu „Razprjagaitehlopci koni” atgādināja skolotājam Jevģēnijam pavadīto dienesta laiku armijā. Pedagogi, kolēģi pateicās par ieguldīto darbu skolēnu audzināšanu sportiskā garā, par sapratni ar visu paaudžu sportistiem, visiem interesentiem.

Daži foto mirkļi no svinībām, kur mēs mācījām skolēniem kā svinēt interesanti svētkus, kā sagatavot pārsteigumus gaviļniekam.

Salas pamatskolas direktore V.Liniņa 

Pēdējās izmaiņas: 05.11.2014.