Aicinājums pieteikties LATA gada balvai

05.11.2014.

Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija (LATA) aicina izvirzīt pretendentus 2014. gada balvai, kuras mērķis ir izcelt un godināt uzņēmumus, valsts un pašvaldības iestādes un fiziskas personas par ieguldījumu atvērtu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT)  izstrādē, izmantošanā un popularizēšanā.

“Par atvērtām tehnoloģijām uzskatām tādus IKT risinājumus, kas balstīti uz atvērtiem standartiem. Atvērtu standartu izmantošana informācijas apmaiņai un uzglabāšanai ir nepieciešama brīvai konkurencei IT risinājumu tirgū,” norāda LATA  valdes priekšsēdētājs Jānis Treijs. 

LATA  atbalstītie pamatprincipi ir tehnoloģiju atvērtība, sadarbspēja, atkārtota lietojamība un atvērti industrijas standarti, tehnoloģiju kvalitāte, efektivitāte un drošība, brīva un godīga konkurence tehnoloģiju izstrādes un piegādes jomā.

LATA balvas pasniegšana notiks jau otro gadu trīs kategorijās:

  • publiskajam sektoram – Atvērtākā iestāde;
  • privātajam sektoram – Izcilākais atvērto tehnoloģiju risinājums biznesā;
  • fiziskai personai – Būtiskākais ieguldījums atvērto tehnoloģiju popularizēšanā.

Balvai var pieteikties juridiska vai fiziska persona, līdz š.g. 1. decembrim, aizpildot un nosūtot balvas pieteikuma anketu uz e-pastu lata@lata.org.lv. Pretendentu balvai var pieteikt arī cita juridiska vai fiziska persona, aizpildot par pretendentu pieteikuma anketu.

2014. gada balvas pasniegšana notiks 2015. gada 19. februārī LATA konferencē “Atvērtā Eiropa: Atvērtie dati atvērtai sabiedrībai”.

Papildu informācija pa tālruni 29215073, e-pastu lata@lata.org.lv, konkursa nolikums pieejams  mājas lapā: http://lata.org.lv/izsludinam-pieteiksanos-latvijas-atverto-tehnologiju-asociacijas-balvai-2014

 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.