Finanšu ministrija ielūdz uz praktisku informatīvo semināru reģionos „ES fondi – augam kopā!”

10.11.2014.

Lai ikviens aktīvs interesents iegūtu aktuālāko un praktiski noderīgu informāciju par jaunajā finansēšanas periodā pieejamajiem Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas politikas līdzekļiem un to efektīvas izmantošanas iespējām uzņēmējdarbības un arī pašvaldību attīstīšanā, aicinām Jūs apmeklēt Latvijas Republikas Finanšu ministrijas organizēto informatīvo semināru „ES fondi – augam kopā!”.

Semināru vadīs pieredzes bagātais televīzijas un radio žurnālists Ansis Bogustovs, un praktisku informāciju par investīciju iespējām sniegs ES fondu ieviešanas administrēšanā iesaistīto iestāžu un institūciju eksperti.

Pasākuma apmeklētājiem būs unikāla iespēja tieši ekspertiem uzdot sev interesējošus jautājumus un saņemt uz tiem atbildes.

Seminārs būs veidots tā, lai koncentrēti sniegtu visaptverošu priekšstatu par jaunajām ES finansējuma piesaistīšanas iespējām. Sekos detalizētāka informācijas apmaiņa par atsevišķiem sektoriem divās secīgās sesijās. Pirmajā būs iespēja saņemt atbildes uz praktiskajiem uzņēmēju jautājumiem, otrā būs veltīta publiskā sektora iespējām ar ES atbalstu.

Šajos semināros netiks skatītas tēmas, kas saistītas ar zemkopības un zivsaimniecības nozaru attīstību.

Pieteikties semināram aicinām, sūtot e-pastu ar norādi „Finanšu ministrijas seminārs” uz e-pasta adresi ance.tarvida@prae.lv. Lūdzam pieteikumu nosūtīt vismaz trīs dienas pirms attiecīgā semināra norises.  

Semināru norises plāns reģionu pilsētās*:

  • 10. novembrī Smiltenē, Smiltenes pilsētas kultūras un sporta centrā no plkst. 10.00-14.30;
  • 14. novembrī Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Ekonomikas un Sabiedrības attīstības fakultātē no plkst. 10.00-14.30;
  • 19. novembrī Daugavpilī, Daugavpils Universitātē no plkst. 11.00-15.30;
  • 24. novembrī Ventspilī, Ventspils augstskolas amfiteātra zālē no plkst. 10.00-14.30;
  • 26. novembrī Rīgā, LU Mazajā aulā no plkst. 10.00-14.30.

*Detalizētāka semināru programma būs pieejama sākot no 3.novembra mājaslapā www.esfondi.lv sadaļā „Informatīvie pasākumi”.

 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.