AS „Latvenergo” atbalsts daudzbērnu ģimenēm

20.10.2014.

AS “Latvenergo” arī šogad atbalsta Latvijas daudzbērnu ģimenes un dāvina tām elektrības dāvanu kartes 84,24 EUR apmērā norēķiniem par elektrību. Elektrības dāvanu karti var saņemt ikviena Latvijā dzīvojošā ģimene, kurā ir 3 vai vairāk nepilngadīgu bērnu vai aizbilstamo. Katrai ģimenei var tik piešķirta viena dāvanu karte.

Dāvanu karte tiks attiecināta uz pieteicēja norādīto līgumu – dāvanu kartes summu var attiecināt arī uz līgumu par mājokli, kuru Jūsu ģimene īrē, vai uz nama apsaimniekotāja līgumu. Ģimenei nebūs jāmaksā par elektrību, līdz tiks izlietots ar šo dāvanu karti apmaksātais elektrības patēriņš. Lai pieteiktos atbalsta saņemšanai, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu.  Jūsu pieteikumu izskatīsim un atbildi par atbalsta piešķiršanu sniegsim 20 darba dienu laikā.

Pieteikties dāvanu kartei var līdz 2014.gada 31.decembrim.

  • Šogad daudzbērnu ģimenēm tiks piešķirta dāvinājuma summa, nevis kWh. Atbalsta apmērs vienai daudzbērnu ģimenei  ir 84.24 EUR, kas tiks piešķirta virtuālas (ne plastikāta) dāvanu kartes veidā. Maksājuma summa tiks reģistrēta uz klienta norādīto līgumu. 
  • Daudzbērnu ģimene ir  ģimene ar 3 vai vairāk bērniem tai skaitā ar audžubērniem vai aizgādībā esošam personām līdz 18 gadu vecumam.

Pieteikties Latvenergo dāvanu kartei varat:

1) Elektroniski. Klientu pašapkalpošanās portālā www.e-latvenergo.lv (izmantojot autorizāciju ar internetbanku vai elektronisko ID karti), aizpildot elektronisko „Daudzbērnu ģimeņu pieteikšanās formu”;

2) Klātienē. Klientu apkalpošanas centrā, aizpildot  pieteikuma veidlapu. Klientu atbalsta centri Latgalē:

Daugavpils, Mihoelsa iela 68
Jēkabpils, Jaunā iela 31/a
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 88

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.