Slēpotāju kross Pļaviņās

19.10.2014.

Vēsais un lietainais 19. oktobra rīts nenobiedēja 12 Preiļu novada sportotājus, kuri mēroja ceļu, lai piedalītos Pļaviņu novada atklātajās sacensībās slēpotāju krosā Jauju bāzē.

Sacensības pulcēja vairāk kā 200 skriet gribētāju – it sevišķi daudz jaunākajās vecuma grupās. Starp daudzajiem slēpotājiem kalnainajās krosa distancēs labi iejutās mūsu skrējēji. Astoņi noslēgumā tika aicināti kāpt uz goda pjedestāla.

Par uzvarām savās vecuma grupās uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena gozējās Rainers Trubačs, Guntis Pastors un Ilva Valdone. Otrās vietas savās vecuma grupās izcīnīja Mārcis Adamovičs, Pēteris Trubačs un Leonīds Valdonis, savukārt Raivo Liniņš un Jolanta Djubina kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena.

Visiem, protams, uz goda pjedestāla nesatilpt, bet tāpēc jau nebija iemesla būt neapmierinātiem ar savu veikumu Nikolai Djubinai, Aivaram Žugrim, Kārlim Adamovičam un Andai Gribonikai. Vieniem no mums kross bija kā savas gatavības pārbaude pirms slēpošanas sacensību sezonas, citiem kā noslēgums garajai vasaras sezonai.

Interesenti rezultātus var “paškurināt” www.jaujas.lv mājas lapā.

Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 19.10.2014.