Jaunums Latvijā – zaļā enerģija mājsaimniecībām

17.10.2014.

Baltcom ir izstrādājis jaunu produktu Baltijas elektroenerģijas tirgū, un Latvijas iedzīvotājiem piedāvā starptautiski sertificēto Eko enerģiju. 2014.gada 16.oktobrī Baltcom, kā pirmais uzņēmums Baltijā, ir saņēmis EKOenerģijas sertifikātu zaļās elektroenerģijas apliecinājumam.

Starptautiski atzīto EKOenerģijas sertifikātu Baltcom pasniedza organizācijas EKOenergy padomes loceklis Riku Eskelinens (Riku Eskelinen, Somija). Elizabete Podinska, Baltcom mārketinga direktore: „Mēs esam ļoti priecīgi, ka Baltcom ir pirmais uzņēmums ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā, kas saviem klientiem var piedāvāt Eko enerģiju. Baltcom ir svarīgi, kādā vidē mēs visi dzīvosim ne tikai rīt, bet arī pēc daudziem gadiem. Mēs zinām, ka arī Baltcom klientiem rūp vides drošība un kvalitāte, un viņi ir ieinteresēti sekmēt pārmaiņas. Tādēļ Latvijas iedzīvotājiem piedāvājam no atjaunīgajiem dabas resursiem ražoto Eko enerģiju, kas dos videi draudzīgu ieguldījumu mūsu nākotnē.”

No 2015.gada 1.janvāra, līdz ar Latvijas elektroenerģijs tirgus atvēršanu, Baltcom ikvienai mājsaimniecībai Latvijā varēs piedāvāt gan standarta elektroenerģiju, gan Eko enerģiju, kas marķēta ar videi drošo EKOenerģijas sertifikātu. Jau šodien jebkurš Baltcom klients var saņemt standarta elektroenerģijas piedāvājumu.

Eko enerģijas patērētāji saņems zaļo elektroenerģiju, kas atbilst starptautiski atzītiem ilgtspējīgas vides standartiem, un varēs saņemt precīzu informāciju par elektroenerģijas izcelsmi. Šis ir Eiropā vienīgais sertifikāts, ko atzīst visās Eiropas valstīs. Baltcom paredz, ka daudzi Latvijas iedzīvotāji novērtēs šo videi draudzīgo elektroenerģiju.

Kā saņemt Baltcom elektroenerģiju? Tas ir iespējams ar diviem vienkāršiem soļiem:

1) jāpiezvana uz Baltcom,

2) jāparaksta trīs dokumenti, kurus iedzīvotājam atnesīs Baltcom pārstāvis.

Un, lai elektroenerģiju varētu saņemt jau no nākamā mēneša, līgumam ar Baltcom ir jābūt noslēgtam līdz 15.datumam. Baltcom nevilks jaunus vadus, nekals sienās caurumus, nemainīs rozetes, neliks jaunu skaitītāju – elektroenerģija ir viena zvana un trīs parakstu attālumā.

Par Baltcom

Baltcom (SIA „Baltcom TV”) darbojas jau no 1991.gada un ir viens no vadošajiem elektronisko sakaru un elektroenerģijas uzņēmumiem Latvijā. Baltcom piedāvā analogās kabeļtelevīzijas, digitālās, interaktīvās un interneta televīzijas pakalpojumus, kā arī ātrgaitas interneta un fiksēto telefonsakaru pakalpojumus. Kopš 2013.gada augusta Baltcom piedāvā arī elektroenerģijas tirdzniecības pakalpojumus mājsaimniecībām, un ir otrs lielākais elektroenerģijas piegādātājs. Baltcom īpašnieki ir RPAX One S.A. un VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs.

Sīkāka informācija par Baltcom elektroenerģiju http://baltcomenergy.lv

Papildu informācija:
Inese Tauriņa

Baltcom sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: inese.taurina@baltcom.lv
Tālr.: 29149125

 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.