Preiļu džudisti veiksmīgi iesāk jauno sezonu

04.10.2014.

4. oktobrī Daugavpilī notika kārtējais džudo turnīrs jaunākajiem šī sporta veida pārstāvjiem. Sacensībās piedalījās džudisti no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas, bet Latgales reģionu pārstāvēja jaunie cīkstoņi no Daugavpils, Rēzeknes, Preiļiem un Ludzas.

Džudo sporta kluba „Jaunība LV” valdes priekšsēdētājs un treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka Latgali turnīrā pārstāvēja arī 9 jaunie sportisti no Preiļiem, un gan trenerim, gan sportistiem ir gandarījums par to, ka arī preilieši palīdzēja visam reģionam gūt labus rezultātus, izcīnot godalgotas vietas.

1. vietā ierindojās Aivis Krūmiņš, Ričards Smans, Ričards Jakovļevs, Gvido Streili un Sofija Gžibovska. Uz otrā uzvarētāju pakāpiena kāpa Dāvis Krūmiņš un Linards Vaivods, trešā vieta turnīrā Maksimam Žukovam un Ērikam Sergejevam.     

 Džudo turnīri Daugavpilī tiek organizēti Latvijas – Lietuvas – Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Izglītības, veselības un sociālās jomas attīstības uzlabošana Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežas reģionā” ietvaros. No Latvijas puses projektu īsteno Latgales reģiona Attīstības aģentūra.

Ar šo turnīru ir sākusies kārtējā džudo sezona preiliešiem. Šonedēļ sportisti piedalīsies sacensībās Ādažos, tāpat daudz dažādu startu paredzēts vēl šī gada atlikušajos mēnešos.

Aleksejs Sapegins aicina ikvienu, kurš vēlas pievērsties džudo sportam, pievienoties jaunajiem censoņiem, apgūt šo sporta veidu un izmēģināt savus spēkus ne tikai vietējā mēroga, bet arī starptautiskajās arēnās. Ja būs nopietns darbs, būs arī rezultāti un gandarījums par paveikto. 

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.