Četri Preiļu novada skolēni ir iekļuvuši konkursa „SUPERPUIKA 2015” 2. kārtā

08.10.2014.

2014.gada 8.oktobrī Rīgā Tehniskās jaunrades namā “Annas 2″ norisinājās konkursa “Superpuika 2015″ 1.kārta, kurai dalību bija pieteikuši 117 zēni no visas Latvijas, starp viņiem – seši drosmīgi puikas no Preiļu 1.pamatskolas un četri no Salas pamatskolas. Puiši tika galā ar fizisko trasi, praktisko, radošo un erudīcijas uzdevumu, kā arī ar trases automodeļu vadīšanu. Ir gūta laba pieredze un ierosme turpmākai sevis pilnveidošanai.

2.kārtai, kas notiks 4.decembrī, kvalificējās 35 dalībnieki. Patīkami, ka starp viņiem ir arī mūsējie – Preiļu 1.pamatskolas 6.c klases skolēns Edijs Vaivods (1.kārtā iegūti 35 punkti), 5.a klases skolēns Ivo Haritonovs (34 punkti), 6.c klases skolēns Ralfs Šņepsts (30 punkti) un Salas pamatskolas 6.klases skolēns Kaspars Stolipins (33 punkti).

Konkurss “Superpuika” ir ikgadējs, tradicionāls Latvijas notikums, kas atgādina sabiedrībai par tām jaunās paaudzes vērtībām un kvalitātēm, kas palīdzēs zēniem ikdienas sarežģīto situāciju risināšanā, profesionālajā un personīgajā izaugsmē. Konkursu organizē Tehniskās jaunrades nams “Annas 2”, un šī ir jau divdesmit ceturtā norises reize. Preiļu novada bērnu un jauniešu centrs tradicionāli atbalsta šo interesanto aktivitāti un arī šogad organizēja braucienu uz konkursa 1.kārtu Rīgā.

Starp citu, piedaloties 2.kārtā, 1.kārtā iegūtie punkti netiek ņemti vērā – savas prasmes būs jāapliecina no jauna. 

Preiļu novada bērnu un jauniešu centra
direktore Aija Caune

Foto: Dalībnieki veic konkursa sportisko uzdevumu – fizisko trasīti.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.