8. novembrī Preiļos seminārs par Tiešo pirkšanu

08.11.2014.

8. novembrī no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00 visi, kuriem nav vienaldzīgi tas, ko jūs ēdat, esiet aicināti uz Tiešās pirkšanas semināru Preiļos, Preiļu novada domes sēžu zālē.

Semināra pirmajā daļā kopīgi apjautīsim, cik atbildīga ir mūsu pārtikas izvēle ikdienā. Vides eksperte Lāsma Ozola dalīsies savā pieredzē un palīdzēs mums padziļinātāk izprast mūsdienu pārtikas sistēmas negatīvās sekas un to, kāds ir ieguvums, ja pārtiku iegādājamies tieši no bioloģiskiem ražotājiem.

Semināra otrajā daļā ar savu pieredzi, kā izveidot Tiešās pirkšanas (TP) pulciņu soli pa solim, dalīsies vairāki TP pulciņu iniciatori. Būs praktiski padomi, kā uzsākt pulciņa izveidi, kā uzturēt pulciņā motivāciju un kas ir būtiski priekšnosacījumi, lai pulciņš darbotos ilglaicīgi. 

Tāpat kopīgi izmēģināsim Tiešās pirkšanas pulciņa brīvprātīgās dežūras, iepazīsim visus posmus no pasūtījuma sagatavošanai līdz saņemšanai, veicot pirmo izmēģinājuma pasūtījumu. Rīgas seminārā pirmo reizi tiks prezentēta unikālā interneta darba virsma, kas tika izstrādāta speciāli Tiešās pirkšanas pulciņu vajadzībām un būs bezmaksas pieejama visiem kustības dalībniekiem visā Latvijā. 

Semināra moderators – Mārcis Rubenis

Semināru rīko entuziastu “grupiņa” no Preiļiem – Anna Briška, Liene Vilcāne.

Kontaktpersona tiešajai pirkšanai – Zane Ruģēna, +371 29326931, zane@dadzis.lv.

Dalība seminārā – bez maksas.

Papildus informācija:
www.tiesapirksana.lv
www.facebook.com/tiesapirksana
www.twitter.com/tiesapirksana
http://tiesapirksana.lv/personigi-ediens/jaunumi#zina-5

Uz tikšanos Preiļos! 

Pēdējās izmaiņas: 08.11.2014.