28. novembrī Preiļu KN komēdija „SIEVIŅA UZ STUNDU vai KAFIJA DIVIEM”

28.11.2014.

28. novembrī plkst. 19.00 Preiļu KN Komēdija  pēc Sergeja Belova darba motīviem „SIEVIŅA UZ STUNDU vai KAFIJA DIVIEM”

Izrāžu „Sniegbaltītes skola”, „Mana kaķa dienasgrāmata” un „Mīlestība līdz prāta zudumam jeb pilnīgs sviests” veidotāji – RaCoco piedāvā komēdiju pēc Sergeja Belova darba motīviem 

SIEVIŅA UZ STUNDU vai KAFIJA DIVIEM

Slikti ar sievu?

Vēl sliktāk bez sievas?

Kur slēpjas kompromiss?

Ja liekas, ka laulības dzīvē jau ir piedzīvots viss, tad tas nav tā. Piedāvājam palūrēt pa atslēgas caurumu kādā dzīvoklī, kur notiek neticamas un prātam neaptveramas lietas. Jautra komēdija ar vietu pārdomām un jaunām atklāsmēm.

Ar mīlestību, naidu, rūpēm vienam par otru un, protams, neatņemamu humora devu spēlēsies brīnišķīgie un iemīļotie aktieri.

Neliels satura pārstāsts.

Vīrs (Dainis Porgants), kuram nedaudz „piegriezusies” sava sieva (Jūlija Ļaha) nolēmis no viņas atbrīvoties, piedevām izdomājis visai ekstravagantu veidu – noindēt viņu. Un viss būtu noticis tā, ja nebūtu nejauša apstākļu sakritība, kas visu apgriež kājām gaisā un nu jau par upuri jākļūst pašam vīram. Bet arī tas vēl nav viss – citu apstākļu sakritības rezultātā lomas atkal mainās un tā tas turpinās līdz pat neaptveramiem augstumiem. Sākumā varbūt tas šķiet briesmīgi, bet jau no pirmās minūtes notikumi pieņem arvien smieklīgāku un absurdāku nokrāsu, līdz galvenie varoņi nonāk pie atzinuma – grūti ir kopā, bet vienam bez otra neiespējami.

Tomēr dzīve nospēlē savu – sieva pamet vīru un uz skatuves parādās “Sieviņa uz stundu” (Jānis Jarāns) kura centīsies apmācīt vientuļo vīrieti mājsaimniecības gudrībām. Un kāda gala rezultātā izrādīsies saistība starp visiem trim personāžiem uzzināsiet apmeklējot izrādi.

Izrādi iesakām apmeklēt no 14 gadu vecuma. Bērni līdz 7 gadu vecumam uz izrādi netiek ielaisti. 

LOMĀS: Dainis Porgants, Jūlija Ļaha un Jānis Jarāns

REŽISORS: Ivars Lūsis

Biļešu iepriekšpārdošana KN kasē vai Biļešu paradīzē. Biļešu cenas: EUR 5.00; EUR 6.00; EUR 8.00

RaCoco
producents Guntis Dzelmanis
tālr.: 20007092
e-pasts: racoco@hotmail.lv
www.racoco.lv
www.draugiem.lv/racoco                                   
www.facebook.com/racoco.lv 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.