Preiļu novada seniori svin Starptautisko veco ļaužu dienu

28.09.2014.

28. septembrī Preiļu Kultūras nams bija kupli apmeklēts, jo tradicionāli jau trešo gadu Preiļu novada seniori pulcējās uz Starptautiskās veco ļaužu dienas svinībām. Kultūras centra darbinieki bija parūpējušies par pasākuma programmu, lai svētku diena mūsu senioriem būtu patīkama un priecīga.

Novada seniorus uzrunāja Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs, vēlot veselību, dzīvesprieku un aktīvu darbošanos līdzcilvēku labā arī turpmāk, jo vecāka gadagājuma ļaudis sevi ir pierādījuši daudzās jomās – organizējot pasākumus, palīdzot citiem pensionāriem, darbojoties mākslinieciskajā pašdarbībā, amatniecībā.

Par aktīvu darbību sabiedrības labā Aldis Adamovičs vairākiem pensionāriem pasniedza domes Pateicības. Šogad pašvaldības Pateicības saņēma Broņislava Rubine, Broņislava Draboviča, Veronika Pelše, Marija Briška, Ludvija Kirilova un Broņislava Ludženika no Preiļu pilsētas, Anna Rubine un Lidija Vasilenoka no Pelēču pagasta, Ligita Edīte Popenkova, Valentīna Garkalne, Valentīna Geida un Viktorija Sutugina no Aizkalnes pagasta, Monika Kivleniece, Eleonora Doļģe, Marija Briņķe, Veneranda Strumpe un Tekla Dzene no Saunas pagasta.

Preiļu novada Pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja Irēna Timošenko sveica novada seniorus svētkos, pateicās aktīvajiem pensionāriem par darbošanos un aicināja ikvienu nepalikt malā, bet ar savām zināšanām un prasmēm būt noderīgiem sabiedrībai un vairot apkārtējo cilvēku labsajūtu.          

Visus klātesošos priecēja atraktīvie „Cāļi” – mazie dziedātāji Katrīna Nagle, Estere Šņepste un Aigars Teilāns. Pasākuma vadītāja Silvija Kurtiņa skandēja vēlējumus pensionāriem un dalīja uzņēmēju – SIA „Pie Torņa”, SIA „Primo Food” sarūpētos našķus.

Kā jau svētkos, arī šajā pasākumā neizpalika koncerts. Ar jautru, dzīvespriecīgu mūziku sveicienus nesa Preiļos ilgi gaidītās mākslinieces – LNT šova „Dziedošās ģimenes” dalībnieces – māsas Legzdiņas. Siltumam un labsajūtai bija sarūpēta tēja, maizītes un kliņģeri.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste 

Pēdējās izmaiņas: 28.09.2014.