Izsludina pieteikšanos uz tikšanos ar biznesa eņģeļiem

09.09.2014.

Biedrība “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” 24. septembrī plkst. 17.00 Rīgas Biznesa skolā, Skolas ielā 11, Rīgā organizēs ikmēneša pasākumu, kurā klātienē tiksies biedrības biedri-biznesa eņģeļi ar jaunajiem uzņēmējiem, kuriem tiks dota iespēja prezentēt savus projektus, lai pretendētu uz investīcijām.

Biznesa ideju autori aicināti pieteikties līdz 11. septembrim, aizpildot pieteikuma anketu, kas atrodama mājas lapā www.latban.lv. Pieteikties var dažādu jomu un nozaru pārstāvji. No visiem pieteikumiem biedrības valde pēc vienotiem kritērijiem veiks atlasi un labākos aicinās uz tikšanos ar biznesa eņģeļiem klātienē.

Katram pieteikuma iesniedzējam, kurš būs uzaicināts uz tikšanos, tiks dota iespēja prezentēt savu projektu. Pēc prezentācijām notiks individuālas sarunas starp jaunajiem uzņēmējiem un ieinteresētajiem investoriem.  Biedrības mērķis ir abas šīs puses savstarpēji iepazīstināt, lai biznesa eņģeļi izskatītu iespējas investēt, savukārt jaunie uzņēmēji piesaistītu investorus saviem projektiem.

Projekti, kuri nekvalificēsies uz tikšanos ar investoriem, tiks saglabāti datu bāzē, kas būs pieejama biedrības biedriem-investoriem, kuri intereses gadījumā varēs sazināties ar jaunajiem uzņēmējiem individuāli.  

Līdz šim ir organizēti divi šāda veida pasākumi, kā rezultātā šobrīd notiek vairākas sarunas starp jaunajiem uzņēmējiem un biznesa eņģeļiem par iespējamām investīcijām. Tiek prognozēts, ka drīzumā sagaidāmi vairāki darījumi, kuros privātie investori investē jaunajos projektos.

Biedrība „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” dibināta šā gada 29. aprīlī ar mērķi paplašināt un attīstīt biznesa eņģeļu tīklu Latvijā, kā arī atbalstīt jaunus daudzsološus projektus. Šobrīd biedrībā „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” darbojas 30 investori. 

Biznesa eņģelis ir privātais investors, kurš guvis pieredzi uzņēmējdarbībā un investē līdzekļus start-up projektos. Viņš ir nozīmīgs atbalsts jaunajiem uzņēmumiem ar izaugsmes potenciālu to agrīnā attīstības stadijā. Biznesa eņģelis piepilda gan savu, gan jauno uzņēmēju mērķi – attīstīt jaunu un daudzsološu uzņēmējdarbību.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Melbārde
Biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls”
Izpilddirektore
mob. 26586695
www.latban.lv

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.