PVĢ Comenius projekta aktivitātes „Labo darbu nedēļā”

14.10.2014.

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau sesto gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa”, kad pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Labo darbu nedēļas laikā aicina sniegt atbalstu līdzcilvēkiem, dzīvniekiem vai sabiedrībai un vairot palīdzēšanas kultūru Latvijā. Šogad „Labo darbu nedēļa” norisinās no 13. līdz 19. oktobrim.

Arī mūsu ģimnāzijas Comenius daudzpusējās skolu partnerības projekta „4ENs” dalībnieki aktīvi atbalstīja „Labo darbu nedēļas” ideju. Nedēļas laikā mēs piedalījāmies 2 pasākumos: palīdzējām pārnest mēbeles un citu inventāru no vecā PVĢ korpusa uz jauno un piektdien piedalījāmies Preiļu novada domes organizētajā Preiļu parka un dīķu teritorijas sakopšanas talkā.

Pieteicāmies arī „Zaļās jostas”  http://zalajosta.lv/, sadarbībā ar SIA “Līgatnes papīrs”, AS “Latvijas valsts meži” un Valsts izglītības satura centru, organizētajā makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”. Ir apstiprināta mūsu ģimnāzijas  dalība šajā konkursā.

Paldies Comenius projekta dalībniekiem un 2.A kursa ģimnāzistiem par atbalstu un dalību „Labo darbu nedēļas” aktivitātēs!

Projekta koordinatore A. Verza

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.