Eksporta un inovācijas balva 2014

03.09.2014.

Konkursu “Eksporta un inovācijas balva” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīko jau devīto gadu, un tā mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

Konkursā tiks novērtēti komercsabiedrību sasniegumi un noteikti laureāti šādās kategorijās:

  • “Eksportspējīgākais komersants” lielo/ vidējo un mazo komercsabiedrību grupās,
  • “Importa aizstājējprodukts”,
  • “Inovatīvākais produkts”,
  • “Rūpnieciskais dizains”,
  • “Eksporta čempions”.

 

Piedaloties konkursā Jūsu uzņēmums gūs iespēju saņemt naudas balvu darījuma brauciena apmaksai vai reklāmas laukumu kādā no LIAA izdevumiem, kā arī tiesības izmantot Eksporta un inovācijas balvas 2014 laureāta zīmi savos mārketinga materiālos un uz produkta iepakojuma.
Informācija par visiem konkursa dalībniekiem tiks ievietota LIAA mājas lapā ar tiešsaisti uz uzņēmuma mājas lapu.

Konkursa pretendentu vērtēšana notiks divās kārtās. Pirmajā kārtā žūrijas komisija vērtēs uzņēmēju sniegto informāciju pieteikuma anketās. Otrajai kārtai izvirzītos uzņēmumus žūrijas komisija apmeklēs klātienē.

Titula “Eksporta čempions” pretendentus žūrijas komisija izvirzīs no Latvijas lielāko eksportētāju vidus, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā.
Nominācijai “Rūpnieciskais dizains” pretendentus žūrija izvirzīs no finālistu loka.

Pieteikuma anketa kategorijā “Eksportspējīgākais komersants”
Pieteikuma anketa kategorijā “Importa aizstājējprodukts”
Pieteikuma anketa kategorijā “Inovatīvākais produkts” (t.sk. izstrādāts rūpnieciskais dizains)

Titula “Eksporta čempions” pretendentus žūrijas komisija izvirzīs no Latvijas lielāko eksportētāju vidus, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā.
Nominācijai “Rūpnieciskais dizains” pretendentus žūrija izvirzīs no finālistu loka.

Jūsu pieteikumus gaidīsim līdz šī gada 26. septembrim uz e-pasta adresi zinas@liaa.gov.lv vai LIAA Klientu apkalpošanas nodaļā (Pērses iela 2, Rīga, LV-1442).

Dalība konkursā bezmaksas.

Konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2014” laureāti tiks paziņoti svinīgā ceremonijā 2014. gada 4. decembrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, kad visus dalībniekus sveiks konkursa patrons Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Konkursa nolikums

Lai iedzīvotājiem dotu iespēju atbalstīt un uzslavēt Latvijas uzņēmumus, kas ražo kvalitatīvus un vērtīgus produktus, aicinām ieteikt savu favorītu dalībai Eksporta un inovācijas balvā, aizpildot aptaujas anketu – Izvirzi uzņēmumu dalībai konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2014”!

Plašāku informāciju sniegs:
Dina Pujate, Biznesa informācijas nodaļas vadītāja
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039459
Fakss: +371 67039401
E-pasts: dina.pujate@liaa.gov.lv

Pēdējās izmaiņas: 03.09.2014.