Preiliešiem veiksmīgi aizvadīts gadskārtējais „Vecāķu Pludmales skrējiens”

06.09.2014.

6. septembrī, 27. reizi notika tradicionālais un tautā iecienītais pludmales skrējiens „Vecāķu Pludmales skrējiens”, kurš bija sacensību seriāla „SportLat Balva 2014” 9. posms.

Dalībnieki varēja pārbaudīt savu sportisko meistarību dažādās distancēs: meistarības klasē, kur distances garums bija 10 kilometri, veselības klasē, kur distance bija 5 kilometri un bērnu grupās, kur distance bija 300 un 600 metru gara. Sacensību centrs un starta vieta bija Vecāķu pludmalē pie glābšanas stacijas, distances norisinājās 1 aplī pa Vecāķu pludmali un tai pieguļošo meža/kāpu zonu.

Veiksmīgi starti Preiļu novada jaunajiem skrējējiem. 5 km distancē Rainers Trubačs 2.vietā gan savā vecuma grupā, gan absolūtajā vērtējumā. Šajā pašā grupā 4. vietā Mārcis Adamovičs. S15 grupā 5 km uzvara arī Ilvai Valdonei. Kārtīgi nouguņoja mūsu jaunieši gan V16, gan S16 grupās, kuri veica 10 km distanci.  Abās grupās goda pjedestāla abi augstākie pakāpieni preilēnišiem. Puišiem uzvara Guntim Pastoram, bet otrajā vietā Austris Bogdanovs. Par Gunti šeit atsevišķs stāsts – trijās dienās viņam četri starti. Piektdien uzvara Vārkavas bezceļu skrējienā, sestdien Vecāķos, bet svētdien uzvara savā grupā un 3.vieta skrējienā „Apkārt Radžu ūdenskrātuvei” Jēkabpilī. Pēc nepilnas stundas starts MTB riteņbraukšanā turpat un uzvara savā vecuma grupā. Dubults prieks par Anastasiju Caicu – par viņas sīkstumu un pacietību, kad vajāja veselības problēmas un triumfālo atgriešanos. Kā atalgojums par to visu – uzvara savā vecuma grupā un 3. vieta kopvērtējumā. Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena Anna Svetlova. No vecās gvardes līdzi jaunajiem spēja turēt tikai Pēteris Trubačs, kuram 2. vieta V40 grupā.

Ar visiem rezultātiem var iepazīties mājas lapā www.sportlat.lv.

Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 06.09.2014.