Aicinām komersantus pieteikties pēdējam konkursam mobilitātes programmā “Uzņēmējdarbība un rūpniecība”

19.08.2014.
Ziemeļu Ministru padomes birojs aicina Ziemeļvalstu un Baltijas reģiona mazos un vidējos uzņēmumus, biznesa inkubatorus un organizācijas pieteikties dalībai mobilitātes programmā „Uzņēmējdarbība un rūpniecība”, kas veidota ar mērķi veicināt ekonomisko sadarbību, reģionālo saišu stiprināšanu un inovāciju attīstību Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā.

Mobilitātes programmas ietvaros, kuru finansē Ziemeļvalstu un Baltijas valstu valdības, finansiālu atbalstu mācību vizīšu, stažēšanās un sadarbības tīklu veidošanai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā (Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Īslandē, Latvijā, Igaunijā, Lietuvā) var saņemt uzņēmējdarbības un ražošanas jomā strādājošie.

Šogad programmai atvēlētais finansējums paredzēts 2 300 000 DKK apmērā. Konkursa kārtībā izvēlētajiem programmas dalībniekiem tiks  atlīdzināti 70% no ceļa, uzturēšanās un apdrošināšanas izdevumiem.

Pieteikšanās termiņš – 2014. gada 30. septembris. Šogad norisinās pēdējais konkurss Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmā „Uzņēmējdarbība un rūpniecība”.

Kontaktpersona: Kārlis Valters, tel. 67213231, 26344758, e-pasts business.industry@norden.lv

Ar detalizētu informāciju par programmu un pieteikšanos var iepazīties tīmekļa vietnē www.NB8businessmobility.org

2013. gadā finansiālajam atbalstam programmas ietvaros tika iesniegti 74 pieteikumi, no kuriem 58 tika atbalstīti.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Uzņēmējdarbība un rūpniecība” darbības laiks ir no 2009. līdz 2014. gadam un to administrē Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā.

Informācijas avots: Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā

Pēdējās izmaiņas: 19.08.2014.