Bērnu un jauniešu fotokonkurss “Ceļojums uz Nekurnekadzemi”

05.08.2014.

Līdz 2014.gada 18.augustam Dailes teātris izsludina bērnu un jauniešu fotokonkursu “Ceļojums uz Nekurnekadzemi” http://www.dailesteatris.lv/zinas/613 . Lai piedalītos, jāiepazīstas ar Džeimsa Metjū Berija http://en.wikipedia.org/wiki/J._M._Barrie darbu “Pīters Pens un Vendija” un jārada fotogrāfija par tēmu “Ceļojums uz Nekurnekadzemi”.

Izdrukātu fotogrāfiju (sākot no A5 formāta) jāatstāj Dailes teātrī vai jānosūta pa pastu ar norādi “Konkursam “Ceļojums uz Nekurnekadzemi!””, obligāti norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, adresi un kontakttelefonu. Visi dalībnieki saņems ielūgumu uz pasākumu “Nosvini skolas sākumu Dailes teātrī kopā ar Pīteru Penu, Vendiju, kapteini Āķi un citiem Nekurnekadzemes varoņiem!” 2014.gada 1. vai 2.septembrī. Uzvarētāji saņems ielūgumu uz izrādi “Pīters Pens” http://www.dailesteatris.lv/izrade/384/p… , kā arī citas balvas. Visu bērnu un jauniešu fotokonkursa “Ceļojums uz Nekurnekadzemi” iesniegto darbu izstāde būs skatāma Dailes teātra foajē pasākumā “Nosvini skolas sākumu Dailes teātrī kopā ar Pīteru Penu, Vendiju, kapteini Āķi un citiem Nekurnekadzemes varoņiem!”.

Izrādes “Pīters Pens”, kuras režisore ir Laura Groza—Ķibere, pirmizrāde notiks 31.augustā, bet 1. un 2.septembrī notiks pasākums “Nosvini skolas sākumu Dailes teātrī kopā ar Pīteru Penu, Vendiju, kapteini Āķi un citiem Nekurnekadzemes varoņiem!”. Sākums jau plkst.16.00, kad būs apskatāma bērnu un jauniešu fotokonkursa “Ceļojums uz Nekurnekadzemi” darbu izstāde, notiks atraktīvas radošās darbnīcas, būs sarūpēti pārsteigumi no Dailes teātra sadarbības partneriem, varēs fotografēties kopā ar īstiem Nekurnekadzemes iemītniekiem, nobaudīt īpašo kafejnīcas piedāvājumu, kā arī muzikālos pārsteigumus.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.