Preiļu novada Dienas centra „Māmiņu klubs” apmācīja bērnus ar pareizas peldēšanas pamatprincipiem

07.08.2014.

7.augustā Eikša ezerā tika šķelti viļņi uz nebēdu. Preiļu novada Dienas centra „Māmiņu klubs” ar bērniem un tētiem ieradās ūdensslēpošanas sporta bāzē „Bašķi”, kur skaistā ezera krastā sagaidīja Preiļu Sociālā dienesta vadītāja Diāna Vucāne, lai mazos ķiparus un viņu vecākus iepazīstinātu ar pareizas peldēšanas pamatprincipiem.

Vecākiem un bērniem paraugstundu sniedza mazais Gustavs, kurš savā viena gada vecumā spēja peldēt un nirt kā īsts profesionālis. Kā atzina zēna mamma Agnese – mīlestība pret ūdeni ir mācīta no pirmajām dzīves nedēļām.

Redzot tik patīkamu skatu, arī pārējie bērni metās saules staros vizuļojošajā ūdenī. Diāna katram interesentam atsevišķi parādīja, kādam ir jābūt muguras stāvoklim, kā pareizi jākustina rokas ūdenī un kā jātur galva peldot. Jāatzīst, padomi ļoti palīdzēja, jo pat tik elementārā lietā kā peldēšana, mēs pieļaujam kļūdas, kas iespējams, bērniem traucē ātrāk iemācīties peldēt.

Satikšanās un apmācība bija pozitīva un rezultatīva. Vecāki un bērni izrādīja patiesu interesi par redzēto un dzirdēto, izsakot vēlēšanos satikties vēl, ko D.Vucāne labprāt akceptēja.

Par citām aktivitātēm „Māmiņu klubā”, var uzzināt Dienas centrā, Preiļu mājas lapā, laikrakstā „Preiļu novada Vēstis”.

Liene Gžibovska t.28366650
Dienas centra vadītāja
Preiļu novada Sociālais dienests

Pēdējās izmaiņas: 07.08.2014.