Palīdzi mums pasauli padarīt bērniem labāku!

04.08.2014.

 

TV3 un 3+ ar lepnumu paziņo par konkursa LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJS uzsākšanu! Mēs ticam, ka varam uzlabot Latvijas bērnu dzīves apstākļus. Vienlaikus apzinoties, ka tā paveikšanai nepieciešami aizrautīgi cilvēki, kam piemīt drosmīgas un inovatīvas idejas. Mums ir vajadzīgi labās gribas uzņēmēji! Labās gribas uzņēmējs ir gatavs cītīgi strādāt, lai katram bērnam bērnība kļūtu prieka pilna un bezrūpīga.

Ko saņems konkursa uzvarētājs?

Konkursa mērķis ir sniegt atbalstu bezpeļņas organizācijām un personām, kas piedāvā ieviest inovatīvus risinājumus Latvijā dzīvojošo bērnu un pusaudžu problēmām. Konkursa uzvarētājam tiks piešķirta vieta Reach for Change Sociālās uzņēmējdarbības inkubatorā, kas ietver gan finansiālu atbalstu, gan profesionālas apmācības, kā arī uzmanību no mediju puses savu ideju attīstīšanai, vienlaikus iemantojot plašākas iespējas pozitīvi ietekmēt bērnus. Mēs atbalstīsim arī pārējos finālistus, kuriem tiks piešķirta vieta sociālo uzņēmēju atbalsta programmā “LAB”, nodrošinot ar padomdevēju atbalstu un pieeju plašiem sadarbības tīkliem.

Konkursa etapi

Pieteikuma process norisinās no 2014. gada 7. jūlija līdz 2014. gada 14. septembra plkst. 23:59. Vairākposmu izvēles procesa rezultātā tiks izvēlētas līdz 10 veiksmīgākām idejām bērnu dzīves uzlabošanai. Informācija par šīm idejām un to autoriem tiks paziņota šeit 26. septembrī un no 29. septembra līdz 12. oktobrim ikvienam būs iespēja balsot par tīkamāko kandidātu, kurš ir pelnījis LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJA godu. Balsošanas rezultātā izvēlētie finālisti prezentēs savas idejas ekspertu žūrijai, kura noteiks uzvarētāju. Latvijas pirmā LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJA vārds tiks paziņots 23. oktobrī.

Sekojiet līdzi mūsu lapai Facebook  tīklā!

 

Mūsu partneri

Mēs sadarbojamies ar bezpeļņas organizāciju Reach for Change, lai atrastu Latvijas LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJUS — aizrautīgus cilvēkus, kas vēlas uzlabot bērnu dzīvi. Lasiet vairāk par Reach for Change atbalstītiem projektiem un Sociālās uzņēmējdarbības inkubatora programmu. Konkursa mediju partneris tvnet.lv.

Pēdējās izmaiņas: 04.08.2014.