Iespēja investīciju un investoru piesaistē

01.08.2014.

Labdien cienījamie uzņēmēji.

Latgales plānošanas reģions apkopo informāciju par iespējamiem investīciju objektiem un teritorijām Latgales reģionā. Šī informācija tālāk tiks izmantota gan drukāta investīciju kataloga izstrādei, gan arī būs skatāma interneta vietnē www.invest.latgale.lv. Investīciju katalogs tiks prezentēts un izplatīts starpatautiskos biznesa forumos, tirdzniecības misijās ārvalstīs.

Šis būs jau otrais Latgales plānošanas reģiona investīciju piesaistes veicināšanas projekts un iepriekšējā projekta ietvaros apkopotā informācija ir izvietota interneta vietnē http://inppregion.lt/iaeobjects/.

Informācijas sniedzēji ir gan pašvaldības, privātpersonas, juridiskas personas, kam ir atbilstošas teritorijas, objekti ražošanas un pakalpojumu attīstībai, gan arī uzņēmēji, kam nepieciešams investors ražošanas vai pakalpojumu attīstībai. Informācijas izvietošana ir bez maksas!

Ja Jūs ir ieinteresējis šis piedāvājums, Latgales plānošanas reģions lūdz iesūtīt informāciju par potenciālajiem investīciju projektiem/īpašumiem.

Pamatojoties uz Jūsu iesūtīto materiālu ( aizpildītajām anketām, kas ir pielikumā) eksperti izvērtēs un atlasīs 20 TOP reģiona projektus/īpašumus, par kuri tiks iekļauti reģiona investīciju drukas katalogā, pārējie interneta vietnē, kas tiks izstrādāta tuvākajā laikā.

Katalogs tiks iespiests Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” ietvaros.

Lūdzam, informāciju, atbilstoši pielikumā pievienotajām anketām iesūtīt līdz 07.08.2014 plkst. 12.00 uz e-pastu sarmite.teivane@latgale.lv

INVESTĪCIJU PROJEKTU APRAKSTS (DOC) 
NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA ANKETA INVESTĪCIJU PIESAISTEI (DOC) 

Neskaidrību gadījumā, zvaniet projekta speciālistei Sarmītei Teivāne uz tālr. 29118992.

Andris Kucins
Latgales plānošanas reģiona
LUC komercdarbības konsultants
26599050

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.