TechHub Riga, festivāla ‘Telavivas pludmale’ ietvaros, 1.augustā ielūdz uz pasākumu par uzņēmējdarbību, stārtapiem un Izraēlas pieredzi

01.08.2014.

Interesējies par uzņēmējdarbību un stārtapiem? Vēlies uzzināt, kas padara Izraēlas pieredzi īpašu? 1.augustā pulksten 14.00, festivāla ‘Telavivas pludmale’ ietvaros Ķīpsalā, TechHub Riga ielūdz interesentus uz Mošes Sarfati lekciju par alternatīvajām investīcijām investoru pasaulē, Eldara Loginova (Fastr Books) pieredzes stāstu un paneļdiskusiju ‘Ko Latvija var mācīties no Izraēlas?’.

 

Veidojot sasaisti starp divu valstu zināšanām par uzņēmējdarbību un stārtapiem, pasākumu atklās Moše Sarfati (Moshe Sarfaty), Krypton Venture Capital līdzdibinātājs un investīciju menedžeris un Startupbootcamp Izraēlas mentors, ar lekciju ‘Alternatīvās investīcijas investoru pasaulē’. Viņš analizēs, kāpēc 90% stārtapu nekad nesaņems investīcijas no tradicionālajiem investoriem un kādas ir finansējuma alternatīvas tādos gadījumos. Tostarp viņš apskatīs tirgus stratēģijas un dos padomus, kā mācīties no citiem, demonstrējot, kā koncentrēties uz svarīgākajiem jautājumiem, izvēlēties stārtapa ideju un uzrunāt investorus.

 

Pasākumu turpinās Eldara Loginova, Fastr Books vadītāja un ‘Start Tel Aviv 2013’ piču konkursa uzvarētāja, pieredzes stāsts par vizīti Izraēlā, savukārt noslēgumā interesentiem tiks piedāvāta paneļdiskusija ‘Ko Latvija var mācīties no Izraēlas’, par viesiem pieaicinot amatpersonas un uzņēmējus, kas klātienē apmeklējuši Izraēlu un pārņēmušas turienes prakses savā darbībā. Starp viesiem būs Klāvs Vasks (Latvijas Garantiju aģentūra), Edmunds Valantis (Ekonomikas ministrija), Eldards Loginovs (Fastr Books) un TechHub Riga. Viņi izvērtēs Izraēlas uzņēmējdarbības piemēru, stārtapu vidi, tās stiprās un vājās puses, kā arī šāda modeļa iespējamību un nepieciešamību Latvijā.

 

Kļūsti par pasākuma sastāvdaļu! Satiec līdzīgi domājošos, dibini jaunus kontaktus, izbaudi skatu uz Vecrīgu, izgaršo alu un papildini zināšanas!

 

Pasākums ir festivāla ‘Telavivas pludmale’ sastāvdaļa, un tas notiek 1.augustā 14.00 – 16.00 Ķīpsalas pludmalē (Balasta dambis 24), un tā atbalsta partneris ir Izraēlas vēstniecība. Ieeja bezmaksas. Vairāk informācijas: telaviv2014riga.lv un riga.techhub.com. Rezervē sev vietu TechHub Riga Meetup lapā.

 

Informāciju sagatavoja:

Inese Mūrniece

TechHub Riga

inese.murniece@techhub.com

 

Pēdējās izmaiņas: 01.08.2014.