Preiļu meitenes uzvarēja katoļu draudžu volejbola turnīrā

17.07.2014.

17. jūlijā Preiļu aktīvās atpūtas zonas pludmales volejbolu laukumos norisinājās pēc kārtas jau ceturtais Romas katoļu draudžu volejbola turnīrs meitenēm. Mājinieces – Laura Vilcāne, Ingūna Šņepste, Arta Katkeviča, Kristīne Sudnika, Baiba Vjakse, Sintija Kozule, Laura Mežinska – guva uzvaru un tika sauktas par veiksmīgākajām šī turnīra dalībniecēm.

Priesteris Guntars Skutels pastāstīja, ka turnīri futbolā puišiem un volejbolā meitenēm tiek organizēti regulāri, jo katoļu jaunieši savu kristietību māk apliecināt ne tikai baznīcā, bet arī sportā. Turnīru ideja un svarīgākais ir kopā būšana, nevis uzvara, tāpēc sacensībās valda savstarpēja vienotība un cieņa vienam pret otru. Sacensību mērķis ir stiprināt attiecības starp draudzēm.

Preiļu turnīrā piedalījās komandas no Preiļu, Aglonas, Ludzas un Izvaltas draudzēm. Sacensību diena iesākās ar dievkalpojumu Preiļu muižas kapelā, bet pēc apbalvošanas dalībnieki iepazina Preiļu apkārtni un viesojās Vīngliemežu audzētavā „Ošu mājas”.

Guntars Skutels izteica īpašu pateicību dekānam Jānim Stepiņam, Zinaīdai Vilcānei un Preiļu novada domei par sniegto atbalstu turnīra organizēšanā.

Jolanta Rubine,
Preiļu novada domes lietvedības pārzine


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.