30. augustā Preiļos norisināsies Latvijā vēl nebijis muzikāls koncertuzvedums

30.08.2014.

Šī gada 30. augustā Preiļos, gleznainajā Preiļu estrādē  plkst. 22:30 norisināsies jauns un Latvijā vēl nebijis muzikāls koncertuzvedums par mīlestību- „GADALAIKI”, kas sevī ietvers maģisku specefektu sajūtas un ļaus skatītājiem izbaudīt visu četru gadalaiku burvību vasarā.

Uz skatuves vienkopus tiks savienotas visas dabas stihijas, kas vīsies caur gadalaikiem. Skatītāji varēs sajust sniegu, kas pēkšņi snigs vasarā, izbaudīt vētrai līdzīgu vēju, maģiskus ūdens un uguns priekšnesumus. Ikvienu aizraus efekti, kas simbolizēs gadalaiku maiņu un cilvēku attiecības. Radiovadāmi gājputni  vēstīs par rudeni un lidināsies virs skatītāju rindām,  zorba bumba ar mākslinieku tajā, uguns strūklakas, barokāla uguņošana  un vēl daudz citu efektu nojauks robežu ar realitāti un dos skatītājiem neaizmirstamus vizuāli baudāmus pārdzīvojumus.

Koncertuzvedumā piedalīsies visiem pazīstami un mīlēti mākslinieki – operdziedātaja Sonora Vaice, džeza dziedātājs Daumants Kalniņš, estrādes dziedātāji Andris Ērglis un Antra Stafecka, kā arī gaisa un zemes akrobāti un dejotāji – horeogrāfes Ievas Kemleres vadībā. Skanēs latviešu, krievu un pasaules hiti, kas būs tuvi dažādām apmeklētāju gaumēm. Koncertuzveduma režisors – Valdis Pavlovskis, horeogrāfe – Ieva Kemlere, scenogrāfe – Maija Jansone,  mūzikas aranžētājs – Juris Kristons, specefektu vadītājs – Ilmārs Āboliņš, projekta producente – Ieva Šteinberga, projekta direktors – Intars Gegusts.

Biļetes jau ir pieejamas Preiļu KC kasē. Biļetes cena iepriekšpārdošanā: pirmās 500 – 3 EUR, turpmāk – 4 EUR. Biļetes cena pasākuma dienā – 5 EUR, pensionāriem un bērniem biļetes cena – 3 EUR, apmeklējot tikai zaļumballi – 3 EUR.


Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.