22. jūlijā preses konferencē informēs par daudzbērnu ģimeņu kartes “3+ Ģimenes karte” ieviešanu

22.07.2014.

Vecāku apvienība “Māmiņu klubs” sadarbībā ar Sabiedrības Integrācijas fondu rīko preses konferenci  Daudzbērnu ģimeņu kartes “3+ Ģimenes karte” ieviešanas projekta informēšanas nolūkos š.g. 22.jūlijā, vecāku apvienības “Māmiņu Klubs” telpās, Vīlandes ielā 1, plkst. 15:00.

 “3+ Ģimenes karte” ir pirmā valsts veidota atbalsta sistēma daudzbērnu ģimenēm, kas reizē kalpos arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem. Šīs kartes īpašniekiem turpmāk būs iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā.

22.jūlijā preses konferences laikā tiks demonstrēta pieteikšanās sistēma, kādā daudzbērnu ģimenes visā Latvijā varēs saņemt savu pirmo atlaižu karti; informēts par kartes atbalstītājiem – uzņēmumiem un pašvaldībām, kā arī iepazīstināts ar projekta izstrādi – pētījumiem par daudzbērnu ģimeņu situāciju Latvijā, pirmo portālu, kas veidots īpaši daudzbērnu ģimenēm www.godagimene.lv un sabiedrības informēšanas kampaņu “3+ Ģimenes kartes” izsniegšanas sakarā.

Preses konferencē piedalīsies Sabiedrības Integrācijas fonda sekretariāta direktore Aija Bauere, projekta  “3+ Ģimenes karte” vadītāja Mudīte Krūmiņa, Māmiņu Kluba vadītāja Sandija Salaka, Latvijas daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienības vadītājs Leonīds Mucenieks, Labklājības ministrijas pārstāvis, 4 bērnu māmiņa Ieva Grāvīte.

Kontakti:
Mudīte Krūmiņa
Projekta vadītāja
Tālr: 26411534

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.