25. jūlijā Preiļu parka estrādē HUMORŠOVS „Sievietes, sievietes”. UZMANĪBU – papildināts!!!

25.07.2014.

25. jūlijā plkst. 19.00 Preiļu parka estrādē HUMORŠOVS „Sievietes, sievietes”.

Piedalās: Mārtiņš Egliens vai Ainārs Ančevskis, Indra Burkovska, Regīna Devīte vai Ieva Aleksandrova – Eklone, Inese Ramute vai Ilze Pukinska, Sarmīte Prule, Laila Ilze Purmaliete.

Biļetes iepriekšpārdošanā „Biļešu Paradīze“ kasēs un Preiļu KN kasē.

Biļetes cena – EUR 5.00.

Papildināts 24.07.2014. – Aicinām vēl šodien un rīt iegādāties iepriekšpārdošanā biļetes 5 EUR vērtībā uz homoršovu “Sievietes, sievietes”, jo 25. jūlija vakarā estrādē biļetes cena būs 7 EUR.

Humoršovs “Sievietes, sievietes…” 

2014.gada vasarā  pa Latvijas estrādēm  turpina ceļu vērienīgais  humora šovs   “Sievietes, sievietes…

               Jaunajā humoršovā apvienojušās pazīstamas latviešu aktrises – Velta Skurstene, Regīna Devīte, Indra Burkovska,  Ilze Pukinska, Inese Ramute, Ieva Aleksandrova – Eklone, kā arī TV šovu zvaigzne un dejotāja Sarmīte Prule,dziedātāja Laila Ilze Purmaliete. Humoršova režisors ir Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens, kurš bija viens no galvenajiem populārā humoršova „Žurka (ne)būs” režisētājiem. Viņš arī iejūtas pasākuma vadītāja lomā, atsevišķās reizēs dublējoties ar Aināru Ančevski.

                Par ko sievietes smaida un joko? Nu, protams, – par vīriešiem! Trāpīgi un asprātīgi aktrise Velta Skurstene ventiņmēlē stāsta draudzenenei par konfliktu virtuvē ar mīļoto vīru un par to, kas notiek tad, ja sieva vēlas vīru pārsteigt un iztīrīt garāžu. Kļūst skaidrs, ka vīriešiem tādi pārsteigumi nepagalam nepatīk. Neizpaliek jautājums, bez kura sievietes nu nekādi nevar iztikt. Bez kažoka var, bet ir grūti, bez briljantiem arī var, tikai viņas vēl to nezina. Vienīgais, bez kā sievietes nevar iztikt, ir runāšana!

                Protams, jaunajā humoršovā neiztiek arī bez politikas, jo kā nekā vēlēšanas nav vairs aiz kalniem.  “Pasauli izglābs sievietes!” – tā sauc jauno politisko spēku, kurā apvienojušās sievietes, lai ņemtu grožus savās rokās un glābtu Latviju. Jaunās partijas sievietēm ir idejas: viņas atļaus gurķim augt līkam (ko neļauj ES) un eiro banknotes labākai atpazīšanai aprīkos arī ar garšas sensoriem, piemēram, 20 eiro banknote garšos pēc zemenēm, bet 200 eiro – pēc melnajiem ikriem. Radīta arī jaunā ES himna ar vārdiem latviešu valodā, ko nu paredzēts skandināt visā Eiropā, jo šova veidotāji uzskata, ka kāda latviešu komponista ideja nomainīt Latvijas himnu ir mērķēta par zemu. Šova laikā skatītājiem būs iespēja tikties ar salveno gaišreģi Elvīru Trejaci, kura nav spējusi atrast sev līdzvērtīgu pretinieku Ekstrasensu cīņās, tādēļ sacenšas tikai pati ar sevi. Viņa demonstrēs patiesi aizraujošus trikus un strādās ar visu skatītāju zāli.

Uz tikšanos:

10. jūlijā plkst.19.00 – TALSU Sauleskalna estrādē
11. jūlijā plkst. 19.00- SAULKRASTU estrādē
17. jūlijā plkst. 19.00 – TUKUMA Durbes estrādē;
25. jūlijā plkst.19.00 – PREIĻU Parka estrādē
1.augusā plkst.19.00 – IKSĶILES estrādē
8.augustā plkst. 19.00 – DOBELES Ķestermeža estrādē
9.augustā plkst.18.00 – LITENES estrādē PARKA LĪCIS
14.augustā plkst.19.00 – SMILTENES Jāņukalna estrādē
16.augustā plkst.19.00 – SALDUS Kalnsētas parka estrādē
18.augustā plkst. 19.00 -RĒZEKNĒ  Latgales vēstniecībā GORS 

BIĻETES KULTŪRAS NAMOS UN BIĻEŠU PARADĪZE KASĒS VISĀ LATVIJĀ UN INTERNETĀ, IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ – LĒTĀK!

Šo projektu piedāvā “Jaunais teātris” , kura  kontā jau ir  tikuši  veidoti  vēl arī citi humoršovi , kā piemēram –  “ Humora vasara”, “Humora atvasara”, “Sieviešu diena”, “Dīvainā Latvija” un vairākas komēdijas – “Naudas koks” pēc “Tās dullās Paulīnas dēļ”, “Vakariņas ar mulķi”, “Ar būdu uz baznīcu” un “Še tev Žūpu Bērtulis”.

Pēdējās izmaiņas: 25.07.2014.