9. jūlijā Preiļu novada Sociālā dienesta zālē tiek organizēts seminārs „Bērna zīdīšana – teorija un prakse”

09.07.2014.

Mīļās māmiņas, tēti, medicīnas pārstāvji u.c. interesenti!

Lai izglītotu topošos un jaunos vecākus par zīdīšanas praktiskajiem jautājumiem un priekšrocībām mātes un bērna veselībai, biedrība „Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācija” Slimību profilakses un kontroles centra finansēta projekta ietvaros visā Latvijā organizēs seminārus „Bērna zīdīšana – teorija un prakse”.

Pasākumu mērķis ir motivēt jaunās māmiņas ēdināt bērnus no krūts, un sniegt zināšanas un praktiskus padomus atbilstoši Pasaules Veselības organizācijas ieteikumiem, lai zīdīšana būtu veiksmīga pēc iespējas lielākam skaitam māmiņu, kuras vēlas zīdīt bērnu. Zīdīšanā būtiska loma ir arī ģimenes atbalstam, tādēļ semināros gaidīti arī topošie un jaunie tēvi, kā arī citi ģimenes locekļi.

Seminārā „Bērna zīdīšana – teorija un prakse”, kas ilgs 2 stundas, būs iekļauta gan teorētiskā informācija, gan praktiski padomi zīdīšanas jautājumos, laiks tiks atvēlēts arī diskusijai un savstarpējai pieredzes apmaiņai. Topošās un jaunās mammas varēs apgūt zīdīšanas pozas, kā arī iepazīties ar zīdīšanas palīglīdzekļiem.

Nodarbību vadīs Sandra Lase Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas vadītāja.

Zināšanu nekad nevar būt par daudz!

Jautājumu gadījumā zvanīt –Liene(28366650)

Tiekamies 9. jūlijā plkst.14.30 Preiļu novada Sociālā dienesta zālē- Aglonas 1a.

Liene Gžibovska, mob.28366650
Dienas centra vadītāja
Preiļu novada Sociālais dienests

 

Pēdējās izmaiņas: 09.07.2014.