Biedrība `Raduga – 2005` ciemojas pansionātā `Preiļi`

17.05.2014.

17. maijā projekta „Neviens nav aizmirsts” ietvaros biedrības „Raduga – 2005” pārstāvji apmeklēja pansionātu „Preiļi”. Biedrības vadītāja Ilona Ābeļa un biedrības darbinieki apciemoja pansionāta iemītniekus ar sarūpētiem augļiem, saldumiem un pašceptu pīrāgu. Pansionāta saimnieciskajām vajadzībām tika dāvināti jauni spilveni ar spilvendrānām, kuri lieti noderēs klientiem.

Pie tējas galda biedrības „Raduga -2005” darbinieki pārrunāja ar pansionāta darbiniekiem par iemītnieku dzīvi pansionātā, nepieciešamajām vajadzībām un turpmāko sadarbību.

Pateicamies ciemiņiem par saņemtajām dāvanām, par uzmanību, sirsnību un jautro pēcpusdienu, ko viņi sniedza pansionāta iemītniekiem un darbiniekiem. Visus priecēja arī sniegtais koncerts.

Biedrībā darbojas jauni, izpalīdzīgi un sirsnīgi jaunieši, sadarbība notiek ar vairākiem pansionātiem valstī, un preilieši tika apciemoti jau otro reizi. Projekta mērķis – palīdzība cilvēkiem, kuri dzīvo veco ļaužu pansionātos, lai viņi nejustos vientuļi un aizmirsti.

Pansionāta iemītnieku vārdā
vadītājas pienākumu izpildītāja Regīna Šņepste

Pēdējās izmaiņas: 17.05.2014.