3. jūlijā Preiļu parka estrādē vasaras izrāde “Gribu bērnu!”

03.07.2014.

3. jūlijā plkst. 20.00 Preiļu parka estrādē Izrāžu apvienība Panna piedāvā juteklisku komēdiju normāliem cilvēkiem jeb muzikālu demogrāfisko sprādzienu divās daļās „GRIBU BĒRNU !”, ko tās veidotāji, izrāžu apvienība “Panna”, nodēvējuši par juteklisku komēdiju normāliem cilvēkiem, jeb demogrāfisko sprādzienu divās daļās. Izrādes  iecere ir radīt pozitīvas emocijas, rosināt sabiedrību aktīvāk iesaistīties demogrāfiskās situācijas uzlabošanā, uzdrošināties pieņemt lēmumus un domāt par labo. 

Lugas autores – „Uguns Grēks” scenāristes Gunta Kalniņa un Inta Bernova.

Lomās: Ģirts Ķesteris, Maija Doveiko, Marija Bērziņa, Aldis Siliņš, Zane Daudziņa.

Biļešu iepriekšpārdošana Preiļu KN kasē, biļešu cena: EUR 6.00.
Uzrādot pozitīvu grūtniecības testu, ieeja izrādē par puscenu.
Uzrādot žurnāla „Ieva” lasītāja karti, biļetei 30% atlaide.
Izrādes dienā biļešu cena: EUR 7.00
 

            Kādā dziesmā teikts:

Diemžēl mēs esam

Tik daudz, cik mēs esam

Un vairāk mēs nevaram būt…

            Izrādes veidotāji domā, ka varam gan. Un kā vēl! Vajag tikai sev pateikt, ka gribēt būt vairāk ir normāli un jēdzīgi, un ne tikai cilvēku skaita izpratnē.

Tautā mīlētie aktieri Ģirts Ķesteris, Maija Doveika, Zane Daudziņa vai Marija Bērziņa un Aldis Siliņš grib vairāk. Kāpēc gan neiesvilināt skatītāju sirdīs patiesas ilgas un emocijas par savstarpējo attiecību dzīvinošo spēku, tieši šādam nolūkam veidotā izrādē – ārpus seriāla “UgunsGrēks” rāmjiem? “UgunsGrēks” ir ilgākais latviešu dialogu seriāls pašmāju televīzijas vēsturē. Neticami, ka tā situācijas, notikumus un tekstus rada tikai divas simpātiskas latvietes – Gunta Kalniņa un Inta Bernova, kuras ir arī jaunās komēdijas “Gribu bērnu!” autores:

 – Mums visiem ir nācies piedzīvot nelaimīgu mīlestību. Sāpējis ir pat tad, ja tas pirmo un vienīgo reizi noticis bērnudārzā. Tā ir vispārcilvēciska lieta, kas ir pazīstama ikvienam. Tāpēc mums šķita būtiski uzrakstīt stāstu par diviem cilvēkiem, kas šādu vilšanos ir piedzīvojuši, nolēmuši aizvērties kā austeres un savas pērles vairs nevienam nerādīt. Par laimi atrodas enerģiski draugi, kas piespiež viņus šīs bruņas noņemt un atkal sākt uzticēties pasaulei un cilvēkiem.

            Izrādē “Gribu bērnu!” aktieri pārtaps pilnīgi citos tēlos, kādos tos pieraduši redzēt populārajā seriālā.

Aktrise Maija Doveika par savu tēlu – mūzikas skolotāju  Agnesi:

             – Kā atrast savu otru pusīti, lai visi skaistie sapņi realizētos? Ap to arī izrāde rotē. Tas ir stāsts par ne pirmā svaiguma mazpilsētas cilvēkiem, kuriem nevedas un nedabūnas. Nav pāra. Princis uz balta zirga kā nejāj, tā nejāj, dzīve sāk ierūgt. Kad beidzot pie apvāršņa parādās labs pretendents, izrādās, katrs apaudzis ar savu pieredzi, kultūras slāni, kas krietni apgrūtina kopā sanākšanu.

            Ģirts Ķesteris, Lotāra lomas atveidotājs:

            – Mēs gribam ticēt, ka mums kādreiz viss būs. Bērni, ģimene, lauku mājiņa. Bet tad tu saproti – tik daudz ambīciju, tik daudz nepadarītu darbu, karjeras iespēju, sāpīgu attiecību…Bet pienāk brīdis, kad zemapziņa, jeb pirmatnējais instinkts saka – es gribu! Gribēt bērnu nozīmē kustību uz priekšu, iziešanu ārā no sava šaurā loka un atgriešanos pilnasinīgā, foršā un mīlestības pārpilnā vidē, ko sauc par normālu dzīvi. Šī luga varētu būt labs terapeitisks līdzeklis attiecībām.

 

Pasmaidiet! Viss taču tikai sākas! Varbūt tieši šis stāsts beigsies laimīgi! Lai kādi ir laiki vai apstākļi, puiši un meitenes dosies viens otram pretī jaunu attiecību veidošanas ceļā. Galvenais ir gribēt un uzdrošināties – mīlēt cilvēku, kuru tu gribi mīlēt, strādāt darbu, kuru tu gribi strādāt un radīt lietas, kuras tu gribi radīt.

            Pasmaidiet! Jūs gaida sirsnīgas emocijas un smiekli divu stundu garumā!

Izrādes radošā komanda:

Režisors Juris Rijnieks, scenogrāfs Ivars Noviks, komponists Niks Matvejevs un autores – Gunta Kalniņa un Inta Bernova.

Izrāde būs skatāma Preiļu parka estrādē 3. jūlijā plkst. 20:00

Biļešu cena 6.00EUR, izrādes dienā 7.00EUR. Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Preiļu kultūras centrā, Biļešu Paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv 

UZRĀDOT POZITĪVU GRŪTNIECĪBAS TESTU, IEEJA IZRĀDĒ PAR PUSCENU!

Par Izrāžu apvienību “Panna”

            Tūkstošiem skatītāju visā Latvijā  jau iepazinuši “Pannas” stand-up izrādes “Tētis”, “Tāda es esmu’, “ Puse no sirds”, “Līgavainis”, kas  likušas skatītājiem izjust prieku un jautrību  gandrīz visos kultūras centros Latvijā, kā arī priecējušas tautiešus, viesojoties Īrijā un Zviedrijā un tālajā Austrālijā.

Informācija:
www.pannasteatris.lv

panna@pannasteatris.lv
Tel 29908330 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.