28. jūnijā Preiļu parka estrādē Latvijas Spēkavīru tandēmu cīņas Preiļos

28.06.2014.

Preiļos norisināsies Spēkavīru tandēmu šovs

28.jūnijā, Preiļu parka estrādē, no plkst. 16.00 norisināsies Spēkavīru tandēmu šovs. Spēkavīra Arta Plivdas dzimtajā pusē seši atlēti vingrinājumus veiks divatā un viņiem nāksies izmantot gan spēku, gan izdomāt labāko stratēģiju, lai šajā milžu cīņā gūtu labāko rezultātu.

Tandēmu cīņās varēsim redzēt gan Arti Plivdu, kas šovā piedalīsies kopā ar Mareku Leiti, satiksim Agri Kazeļņiku, Ivaru Grahoļski un citus atlētus. Šova pauzēs būs konkursi arī drosmīgākajiem Preiļu svētku apmeklētājiem, kuros būs iespēja tikt pie kādas balvas.

Šova ietvaros atlēti veiks tādus vingrinājumus kā Krucifiksa turēšana divatā, kur liela nozīme ir atlētu augumu garuma saderībai, jo lielāka atšķirība, jo grūtāk turēt. Būs Apolona un baļķa celšana, kur atlēti izvēlēsies celt to smagumu, kas labāk padodas, bet, ja pārinieks savu smagumu nevar pacelt, to var mēģināt celt otrs, lai nezaudētu punktus. Stafetē atlētiem būs jānes gan kartupeļu maisi, gan siena ruļļi, bet noslēgumā divatā būs jāvelk traktors.

Šovs noteikti būs interesants, jo klasiskie vingrinājumi tiks nomainīti pret netipiskākiem un tandēmu cīņas ir interesanti vērot, jo parasti atlēti cīnās savā starpā, taču šoreiz jāmēģina sadarboties, lai nonāktu pie kopīgā mērķa- uzvaras.

Tiekamies jau sestdien un atbalstīsim savu Spēkavīru favorītpāri!

Nedēļas nogale solās būt spēcīga, nākamie Spēkavīru šovi norisināsies 5.jūlijā Elejā, 2.augustā Jaunjelgavā, 9.augustā Aizputē un Bauskā, bet sezonas noslēgums norisināsies 24.augustā Ogrē.

Spēkavīru šovus atbalsta Scania Latvia, Baker Nutrition, Gaļas nams Ādaži, Latvijas gāze un LIEBHERR/Alfis.

Līga Abakuka
Spēkavīru šovu organizētāja

Mob. tel.: 29692099
e-pasts: liga.abakuka@inbox.lv

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.