Preiļu 1. pamatskolas skolēni veiksmīgi startē ZZ čempionātā

31.05.2014.

31. maijā Rīgā sporta hallē „Arēna Rīga” norisinājās skolēnu prāta un sporta spēles „ZZ čempionāts” fināls, kurā piedalījās 6000 skolēnu no visas Latvijas.

Pasākumā piedalījās trīs komandas arī no Preiļu 1. pamatskolas: 5.c (kl. audz. M.Šķestere), 6.c (kl. audz. J.Ondzulis), 7.b ( kl. audz. I.Haritonova). Šo klašu kolektīvi  bija starp labākajiem ZZ čempionāta pusfinālā  Daugavpilī.

Skolēnu komandas visas dienas garumā veica atraktīvus spēka un prāta uzdevumus trīs klašu grupās: 4. – 5., 6. – 8. un 9. – 12. kl. Sacensības norisinājās vairākos posmos: stafetē, dejā, erudīcijas un acumēra uzdevumos.

Mūsu klašu komandas cīnījās drosmīgi, dažos stafešu posmos uzrādīja  labus rezultātus: 6.c klase, neskatoties uz to, ka savā grupā bija jaunākie, iepriecināja ar labiem rezultātiem ātruma stafetēs, 7.b klases komanda trešo labāko laiku uzrādīja erudīcijas jautājumu stafetē.

Lai gan galvenā balva –  brauciens uz Berlīni – izpalika, varam droši apgalvot, ka šāda veida  pasākumi saliedē klašu kolektīvus, rosina ikvienu turpmākām iecerēm. 5.c klases vairāki skolēni  mājupceļā teica, ka noteikti mēģinās arī nākošgad piedalīties šādā pasākumā.

5.c, 6.c un 7.b klašu skolēni un audzinātāji  saka lielu paldies mūsu skolas direktorei N.Šņepstei par transporta apmaksu braucienam uz ZZ čempionāta finālu.

5.c, 6.c un 7.b klašu audzinātāji

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.