14. – 20. jūnijā aicinājums piedalīties Velobraucienā par bibliotēkām

14.06.2014.

2014 “Baltic Star” Preiļi – Kauņa

2014. gada 14. – 20. jūnijā notiks velobrauciens par bibliotēkām Baltic Star, kura dalībnieki veiks aptuveni 300 km garu ceļojumu no Preiļiem (Latvija) līdz Kauņai (Lietuva). 

Piecu dienu laikā vienpadsmit velobrauciena dalībnieki apmeklēs vairākas Latvijas un Lietuvas bibliotēkas, lai iepazītos ar to darbu, kopīgi meklētu jaunus izaicinājumus, kas saistīti ar bibliotēkas darba sfēru, kā arī rastu risinājumus un idejas bibliotēku attīstībai nākotnē. Ceļā redzēto un piedzīvoto grupa prezentēs Kauņā, 2 dienu konferencē, saviem Baltijas reģiona kolēģiem, kas, tāpat kā Latvijas grupa, 14. jūnijā dosies ceļā no Plunges (Lietuva), Minskas (Baltkrievija) un Kaļiņingradas (Krievija), lai satiktos, iepazītos, diskutētu, uzzinātu ko jaunu un gūtu interesantu pieredzi.

Pievienojieties bibliotekāriem atsevišķās distancēs! Preiļu Galvenā bibliotēka aicina ikvienu bibliotekāru un bibliotēku atbalstītājus pievienoties mums distancē no Preiļiem līdz Pelēčiem (pavadošā grupa). Pelēčos apskatīsim pagasta bibliotēku, atpūtīsimies un dosimies atpakaļceļā uz Preiļiem.

Starts: 14. jūnijā plks.10.00 pie Preiļu Galvenās bibliotēkas 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.